עיצוב חדרי ילדים

חדרי הילדים של היום, שונים בתכלית מחדרי הילדים שאנו מכירים מילדותנו. עיצוב חדר ילדים הוא מלאכה מכובדת הדורשת תכנון מקיף, זמן פנוי והרבה יצירתיות. אז איך בכל זאת עושים זאת מבלי לשבור קופות חיסכון? כשהמטרה העיקרית לנגד עינינו היא לרצות את הילדים ולהרגיש שהפרץ היצירתי שלנו עובד ובא לידי ביטוי.

 

אז איך יוצרים תאורה נכונה בחדר הילדים?

דבר ראשון – חלונות החדר, חלונות תריסים או חלונות זכוכית שקופים מכניסים אור רב ומאירים בתאורה טבעית וחמימה את החדר.  כדי לווסת את האור כדאי לתלות ווילונות בצבעים רכים מבד שאינו אטום. בדי משי, כותנה דקה או שיפון שייצרו מראה אוורירי, מואר ונעים לחדר הילדים.

דבר שני – תאורת מלאכותית, עם רדת החשכה חדר הילדים מואר באור המנורה. אנו ממליצים למקם מנורה אחת במרכז התקרה לפיזור מלא של תאורה בחדר לשעות המשחקים המאוחרת, שעות אחרי המקלחת וההתארגנות לשינה.  בנוסף מנורת קריאה לצד המיטה שתאפשר הדלקת אור קטן ופעילות לפני השינה.

 

איזה צבע מתאים לקירות חדר הילדים?

זו כבר שאלה מכשילה, לצבע הקירות השלכות רבות וג נימוקים רבים בבחירתו. דבר ראשון שחשוב לזכור, צבעים בהירים מחזירים אור ולכן לא מומלץ לבחור תבעים כהים מאד.  אם בכל זאת רוצים ליצור קיר עם צבע עז, כדאי מאד לצבוע קיר אחד בלבד.  פתרון נוסף ואופנתי הוא טפט לחדר הילדים. כיום ניתן למצוא מגוון טפטים מעוצבים בדוגמאות וצבעים רבים, הם נותנים אופי לקירות, צבע ותחושה ייחודית של חדר שונה וצעיר.   אם לא רוצים לכסות את כל הקירות אפשר להשתמש במדבקות קיר לחדר הילדים. מדבקות אלו מגיעות בצורות ודוגמאות רבות וניתן להתאים אותן לאופי הילד והצבעים האוהבים עליו.

 

מחלקת השינה

מיטת הילד/ה גם הם נבחרים בקפידה. הורים רבים קונים תחילה מיטת ילד שהיא קצרה יותר ממיטה ממוצעת ועם שלב הבגרות מחליפים את המיטה למיטת נוער.  גם כאן ניתן לבחור מיטת עץ או בסיס מיטה בצבעים עזים שישבו את שגרת החדר.  דרך נוספת להעלות את שלב השינה מדרגה הוא בשילוב מצעים אופנתיים. כיום ישנו מבחר אדיר של מצעים לחדרי ילדים עם דמויות וכוכבים אהובים.

 

ארונות ואיחסון

עם הגיל מצטברים לילדנו יותר חפצים, בגדים וצעצועים ואנו נזקקים לפתרונות אחסון נוחים, קלים ובעלות שפויה. כיום ניתן למצוא מגוון כיסיי אחסון מבד הנתלים מהתקרה, ארונות אחסון מפלסטיק, מדפים מעוצבים, מיטות ייחודיות עם מגירות אחסנה תחתיהן וארון גדול שמכיל הכל.

כך שלסיכום, ניתן למצוא פתרון ודרך יפה ומקורית לעיצוב חדר הילדים. כל שנדרש מכם הוא רצון, זמן ויצירתיות להגשמת החלום שלכם ושל ילדכם

  • עיצוב חדרי ילדים - קמן עיצוב הבית

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן