מטבחים מעוצבים

מטבחים מעוצבים צריכים קודם כל להתאים לעיצוב הבית שלנו כולו

המטבח של הבית שלנו הוא אחד החלקים החשובים ביותר בבית שלנו, משום שמדובר באחד החדרים הבודדים בבית שלנו שלכל אחד מאנשי הבית יש נגיעה אליו והוא מבלה בו זמן לא מועט. יתרה מכך, לעתים קרובות המטבח הוא החלק היחיד של הבית שבו כל בני הבית נמצאים יחד. לכן חשוב מאוד לעצב את המטבח שלנו בקפידה – אבל חשוב לזכור - מטבחים מעוצבים הם קודם כל מטבחים שמתאימים לבית שלנו והולמים את הרוח העיצובית הכללית שבו. המטבח לעתים קרובות מחובר לחדרים אחרים בבית, ועלינו להתחשב במכלול הרחב יותר ובחשיבה רחבה יותר כשאנחנו מעצבים את מטבח הבית שלנו.

מטבח מעוצב הוא לא תחליף למטבח יעיל, איכותי ובטיחותי

כשאנחנו מעצבים את המטבח שלנו, עלינו קודם כל לחשוב על הפרקטיקה. הפרקטיקה של מטבח כוללת את מכשירי החשמל והאביזרים המחייבים בו – מקרר, תנור, מיקרוגל, מדיח כלים, כיריים, כיור, ברז, ארונות וכדומה – ואת אמצעי הבטיחות הרלוונטיים בכדי להפוך אותו לשטח סטרילי ובטוח לשימוש (כמו לדוגמא גלאי עשן). כל אחד מהחלקים הללו יכול וצריך להיות חלק דקורטיבי ונעים למראה, אך קודם כל עלינו לוודא כי מדובר בחלקים יעילים ואיכותיים שמבצעים את תפקידם בצורה איכותית בחיי המטבח שלנו.

לאחר שעמדנו בהנחיות הבסיסיות, אנחנו צריכים להתחיל לעצב את המטבח שלנו

אם התקנו גלאי עשן איכותיים, בחרנו בארונות, אביזרים ומכשירי חשמל איכותיים במטבח שלנו, נשאר רק לעצב אותו בצורה ייחודית ואיכותית. באופן כללי, סגנונות עיצוב המטבח שלנו יכולים להיות סגנונות קלאסיים עם שימוש נרחב בעץ, סגנונות מודרניים עם שימוש במתכת, זכוכית ונירוסטה או סגנונות אקלקטיים שמשלבים כמה סגנונות לעיצוב מטבח ייחודי. חשוב להבין שבעיצוב איכותי של מטבחים מעוצבים לעתים כל המוסיף גורע – אם ננסה יותר מדי ליצור שטח דקורטיבי ועמוס בפרטים, נפספס את המהות של המטבח והעומס על העין יעשה יותר נזק מתועלת. לכן אנחנו צריכים לעצב את הבית שלנו בחכמה, ולהשתמש רק באלמנטים העיצוביים הרלוונטיים והמתאימים לעיצוב המטבח והבית שלנו, בלי פרטים מעמיסים ומיותרים בעיצוב המטבח שלנו.

  • מטבח מעוצב - קמן עיצוב הבית

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן