יציקות בטון לחצר הבית

כשאנחנו מעצבים את הגינה שלנו צריך לתת דעתנו גם לריצוף ולקירות

כשאנחנו מדברים על עיצוב הגינה שלנו, מרבית האנשים חושבים בצדק על כל מה שקשור לצומח ומה שאנחנו שותלים ומטפחים בגינה שלנו. כעת, חשיבות החלק הצומח של הגינה היא ברורה ומשמעותית, אך חלק חשוב לא פחות הוא העיצוב הקבוע שאותו אנחנו מתאימים בצורה איכותית לגינה שלנו, ויוצרים באופן קבוע את הסביבה הדקורטיבית והאיכותית ביותר. העיצוב הזה כולל אלמנטים כמו הריצוף של החלק הבנוי של הגינה שלנו, הקירות החיצוניים שמשפיעים על הגינה וכמובן שגם ריהוט הגינה.

הטרנד החדש בריצוף ועיצוב גינות – בטון

רוב האנשים, כשהם שומעים את המילה בטון, חושבים על משטח אפור ומכוער שבו אנחנו משתמשים בעיקר למיגון בחדים אטומים ובמבנים צבאיים. עם זאת, חשוב להבין ששימוש בבטון ויציקה שלו בצורה איכותית ומקצועית יכולים להיות גם דקורטיביים ואיכותיים מאוד, ומדובר בטרנד מוביל בתחום הגינות כיום. כשאנחנו משתמשים באפשרויות של בטון מוחלק, מלוטש או מסורק, אנחנו יכולים ליהנות מהתכונות החיוביות של הבטון כפי שאנחנו מכירים אותו, ועם זאת ליצור משטח דקורטיבי ויפה במיוחד. כך אנחנו מקבלים רצפה חזקה, עמידה, נוחה לניקוי, עמידה לתנאי מזג אוויר ושכמעט ואינה נשחקת לאורך זמן, ומצד שני מקבלים גם רצפה דקורטיבית עם אפשרויות עיצוב רבות ויפות במיוחד בעיצוב הגינה שלנו. גם כשאנחנו מעצבים את הקירות החיצוניים של הבית שלנו, שהן למעשה מהווים את הקירות החיצוניים של הגינה שלנו, אנחנו יכולים להשתמש באופציה של בטון ויציקה איכותית שלו, בשביל ליצור תחושה אסתטית ייחודית בחצר הבית שלנו.

לעצב את הגינה בקפידה וליהנות מסביבה טבעית ודקורטיבית

 

הסביבה הטבעית של הגינה שלנו לא צריכה להיות מושפעת מבחירת הריצוף שלנו – אך אין ספק שבחירה נכונה של הריצוף ועיצוב נכון של החלק הבנוי של הגינה שלנו מאפשר לנו לתת תשומת לב מוגברת לכל החלק הצומח של הגינה. שימוש בבטון בצורתו הדקורטיבית והייחודית, כשהוא נעשה בידיים מקצועיות שיודעות את עבודתן, בהחלט יכול להיות האופציה האיכותית ביותר לעיצוב קבוע של הגינה שלנו – ומדובר בטרנד שתופס גלים רציניים מאוד כיום.

  • יציקות בטון לגינה - קמן עיצוב הבית

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן