תאורה יוקרתית בעיצוב אדריכלי

 

תאורה יוקרתית - כיצד היא תורמת בעיצוב אדריכלי?

אין ספק כי לתאורה חשיבות גדולה מאוד בעיצוב של כל חלל, בין אם זהו בית פרטי, בניין משרדים, קניון ענק או כל מקום אחר. בעזרת התאורה ניתן להפוך את המקום לפרקטי ונוח יותר, אך גם ליצור בו אווירה מיוחדת ושונה ממקומות אחרים, אווירה אשר תהפוך את המקום לכזה שנעים להיכנס אליו וכזה שכולם רוצים לשהות בו. כמובן, בניגוד לעבר, בו היה ניתן לראות שימוש בעיקר בגופי תאורה פשוטים כאשר המטרה היא להשיג אור מירבי ותו לו, כיום ניתן לראות הרבה יותר השקעה בנושא של תאורה יוקרתית - תאורה שלא רק תאיר את החלל, אלא גם תתרום לעיצוב שלו בצורה הטובה ביותר והיעילה ביותר.

 

יצירת אווירה נעימה ומרשימה

כאמור, בעזרת שימוש נכון בתאורה יוקרתית, ניתן ליצור אווירה מיוחדת ושונה בכלל חלל וחלל. אדריכלים ומעצבים מקצועיים ידעו כיצד לקחת את גופי התאורה למקום הרבה יותר מיוחד ובעזרת גופי התאורה ליצור אווירה מיוחדת. למשל, בבית מגורים הם ייצרו אווירה ביתית וחמימה, באולם אירועים יצרו אווירה יוקרתית, בבית מלון אווירה רומנטית ונעימה וכד', בכל מקום ניתן ליצור אווירה המתאימה לו בהתאם לצרכים של הלקוח, וכל זאת בעזרת שימוש נכון בתאורה של המקום.

 

עיצוב גם בתקציב מוגבל

יתרון חשוב של תאורה יוקרתית, יתרון אשר מעניק לאדריכלים הרבה יותר חופש פעולה, הוא מגוון המחירים הרחב אותו ניתן למצוא בתחום. כיום ניתן למצוא תאורה במראה יוקרתי ומרשים גם בתקציב מוגבל יחסית, דבר אשר מאפשר ליצור עיצוב יוקרתי ומרשים במיוחד גם מבלי להוציא על כך סכומי עתק וחלק משמעותי מאוד מתקציב העיצוב הכולל. כמובן, אם אתם בעלי תקציב מוגבל, חשוב שתיידעו את האדריכל עימו אתם עובדים מראש על התקציב הזה, בכדי שיוכל לתכנן את העיצוב שלו בהתאם לכך ואת גופי התאורה בהם ישתמש בצורה שלא תגרום לחריגות מהתקציב שלכם. כמובן, אדריכל מקצועי יוכל גם להציע לכם חלופות שונות לגופי תאורה שאהבתם אך הינם מעבר ליכולת התקציבית, חלופות שנראות דומות אך מוצעות במחירים הרבה יותר נמוכים.

 

איכות שמחזיקה מעמד למשך שנים

 

עוד יתרון, חשוב לא פחות, של תאורה יוקרתית הוא ללא ספק האיכות. יחד עם תג המחיר הגבוה של גופי התאורה מהמותגים היוקרתיים, מגיעה גם איכות גבוהה אשר הופכת את השימוש בגופי התאורה להרבה יותר בטוח ומאפשרת לכם ליהנות מהם למשך שנים רבות ללא כל בעיה או תקלה. דבר זה ללא ספק הופך את המחירים של גופי התאורה היוקרתיים להרבה יותר משתלמים, זאת בשל העובדה שלעומת גופי תאורה זולים יותר, אין צורך להחליף אותם כל כמה שנים או להזמין חשמלאים מומחים לתיקון תקלות שונות בגופי התאורה ובפעילות התקינה שלהם לאורך זמן.

  • תאורה בבית העסק - קמן עיצוב הבית

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן