• דף הבית /הום סטיילינג- כיצד פריט קטן יכול להוביל לשינוי גדול?
   

הום סטיילינג- כיצד פריט קטן יכול להוביל לשינוי גדול?

הום סטיילינג היא שיטה לעיצוב הבית באמצעות פריטי עיצוב כאלו ואחרים. שיטה זו מיושמת כיום על ידי יותר ויותר מעצבי פנים ומעצבי אווירה, וזאת בשל המודעות ההולכת וגדלה לחשיבות העיצוב בכלל וחשיבות עיצוב סביבת המגורים הפרטית של כל אחד ואחת מאיתנו. 

כיום, באמצעות מספר פעולות עיצוביות בכל אחד מחדרי המגורים בשטח הדירה העומדת לרשותכם, תוכלו לבצע שינוי עיצובי מהותי בשטח הדירה. שיטת ההום סטיילינג בדומה לכל שיטת עיצוב פנים אחרת, מבססת את עקרונותיה על שתי פרמטרים מרכזיים: הראשון הינו ההיבט הפונקציונאלי והשני הוא כמובן המראה הדקורטיבי של הסביבה אותה אתם מעצבים. השילוב בין הצד הפונקציונאלי לבין הצד הדקורטיבי הם אלו המאפשרים לכם לא רק לשדרג את נראות דירתכם אלא גם לשפר ולייעל את פעולות השימוש היומיומיות שלכם בכל אחד ממתקני הדירה.

 

מכיוון ששיטת ההום סטיילינג מבוססת יותר על יצירת שינוי עיצובי באמצעות פריטי עיצוב ונוי כאלו ואחרים, יישום השיטה איננו מצריך מכם פעולות שיפוץ או סיוד הנלוות לשיטות עיצוב פנים אחרות. לדוגמא: באמצעות התקנת ברזים חדשים ומעוצבים בחדר האמבט תוכלו לייצר שינוי עיצובי מרהיב לחדר הרחצה שלכם. כפועל יוצא מכך, שיטת ההום סטיילינג מתאימה לכל אחד ואחת מכם, בין אם אתם דיירים המתגוררים בדירה בדמי שכירות ובין אם אתם הבעלים הבלעדיים של דירת המגורים.

הום סטיילינג בכל חלקי הדירה

יתרון נוסף של שיטת ההום סטיילינג הוא למעשה האפשרות הניתנת לכם לשפר את נראות הדירה על כל חלקיה. באמצעות שיטת ההום סטיילינג תוכלו לשנות את המראה העיצוב בכל אחד מחדרי הדירה, לרבות, סלון האירוח המרכזי בשטח הדירה, חדרי הילדים, חדר השינה ויחידת ההורים, המטבח, חדרי הרחצה, ואפילו מרפסת השמש בדירה והחצר במידה ואתם מתגוררים בבית פרטי.

על מנת להבטיח לעצמכם מראה עיצובי משודרג, אנו ממליצים לכם ליישם את פעולות ההום סטיילינג לאחר שהגדרתם מראש מה הוא המראה העיצובי הכללי אותו תרצו להשיג בדירה, מה הם צרכי השימוש היומיומיים שלכם בכל אחד מחלקי הדירה ומה הוא התקציב העומד לרשותכם לצורך ביצוע השינוי. העמדת תקציב לצרכי השינוי העיצובי אותו תרצו לקיים, הוא חלק בלתי נפרד מהליכי ההום סטיילינג, ולכן מומלץ לתכנן את התקציב שלכם בהתאם לכל אחד מחלקי הדירה בה אתם מעוניינים לבצע שינוי עיצובי.

זה הזמן להתחיל לתכנן את השינוי העיצובי בחלל ביתכם, הדרך מהנה והתוצאה מרשימה! 

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן