• דף הבית /הקיץ בא – כך תשפרו את תנאי העבודה במשרד שלכם
   

הקיץ בא – כך תשפרו את תנאי העבודה במשרד שלכם

כל מעסיק צריך לדאוג לתנאים בסיסיים ולסביבת עבודה הולמת ובטוחה לעובדים שלו, כאשר הדבר בא לידי ביטוי בדאגה לריהוט ולציוד איכותי ובטוח, בסביבה נעימה ונינוחה ויחסי עובד ומעביד ראויים והולמים.
כאשר כולם ביחד וכל אחד לחוד תורמים רבות למהלך עבודה תקין ומשפיעים באופן ישיר על האווירה והתחושה במקום.

כולנו יודעים, שבחודשי הקיץ החמים הצורך בתנאים הולמים ובסביבה קרירה ונעימה עולה וגובר, שכן אף אחד מאתנו לא רוצה להגיע למקום העבודה ולמצוא שהמזגן במשרד שלנו חדל מלפעול ! ואנו נאלצים להמשיך להתנהל ולתפקד בסביבה חמימה ולא נעימה כלל , דבר המעכיר על ההרגשה והתחושה ופוגם באופן כזה או אחר על מהלך עבודה תקין.
על כן מומלץ  ורצוי "להקדים תרופה למכה" ולנקוט צעדים ומהלכים כאלה ואחרים עוד בטרם אנו נכנסים לעונת הקיץ, העונה החמה והלחה.
ישנם מספר דרכים שימנעו מכם מצבים שכאלו, לכן, כצעד ראשון עליכם לאמוד על טיבו ותקינותו של המזגן ע"י בעל מקצוע מעולם המזגנים אשר הוא זה שיבדוק את יעילותו ותפוקתו של המזגן במשרד.

ישנם מקרים לא מעטים אשר תיקון המזגן אינו כלכלי בעבורנו (מחיר תיקונו עולה כמעט כמו רכישת מזגן חדש), מה שמאלץ אותנו להחליף את המזגן הישן בחדש.
המקרים הנפוצים הדרושים החלפת מזגן באים לידי ביטוי בדליפת של גז מהמזגן, מדחס תקול ועוד.
מזגן ישן הינה סיבה נוספת להחלפתו, שכן שימוש תדיר במזגן ישן יוביל לשורה של תקלות וההוצאות בגינם הן יקרות ורבות.
חשוב שהתקנה והחלפה של מזגנים תעשה בצורה המקצועית , מה שיבטיח לנו שימוש איכותי ויעיל ומינימום תקלות ונזקים.


הקיץ הגיע ?...זה הזמן לפנק את העובדים !!


מעבר לשימוש במזגן, מעסיקים רבים בוחרים לפנק את עובדיהם באמצעי צינון כאלה ואחרים אשר תורמים לשיפור ההרגשה ולאווירה הרמונית ונעימה במשרד.
יש כאלה שיבחרו לפנק את העובדים בקנייה של גלידות לעובדים, יספקו עמדות של מים קרים בכל קומה, יש כאלו שירקיעו שחקים וירכשו מכונת ברד לטובת עובדי המשרד והבאים אליו ויש את אלו שיסתפקו בהבאה של מאווררים.
ישנם שפע של אפשרויות ורעיונות לפינוק העובדים בכלל ובקיץ בפרט, כאשר כל מעביר בוחר בדרכו שלו לפנק את העובדים.


הצורך במערכות סינון אוויר למשרד...


ישנם משרדים, הנמצאים בבתים הפרטיים אשר בעל העסק בוחר באחד מחדרי הבית (לרב הממ"ד) והופך אותו למשרד לכל דבר בו הוא מתנהל ועובד ואף מקבל אליו לקוחות.
במקרים כאלה בהם חדר הממ"ד משמש כמשרד, ישנן הנחיות בורות המחייבות להתקין
מערכות סינון אוויר למשרד, דבר המאפשר שהייה ארוכה ונוחה יותר במקום.
מערכות סינון אוויר למשרד מאפשרות סירקולציה (שהיא למעשה מזרימה אוויר שעבר סינון) של אוויר נקי וצח יותר בעבור השוהים בחלל זה.


אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן