• דף הבית /עיצוב גינה – איך עושים זאת נכון
   

טיפים לעיצוב גינה מושלם!

כשאנחנו מדברים על  עיצוב גינות – אנו מדברים על מקצוע מן המניין. רבים לא יודעים אך את כל אותן גינות מטופחות ויפות שאנו רגילים לראות גם במקומות ציבוריים אך בעיקר בבתים פרטיים – עיצוב גינות ונתנו עליהן את הדעת. עיצוב גינה אפקטיבי מביא אותנו לתוצאה סופית המרצה את הלקוח – ומאפשרת לו הנאה מירבית מגינת ביתו.

בדר"כ אין אנשים שפונים לאיש מקצוע בנושא הגינון אלא רק לאחר שהם קיבלו חוויה טובה של בעל מקצוע באותה נישה או בעל מקצוע בנישה אחרת כמו עיצוב פנים, אם כבר אנחנו עוסקים בדבר עיצוב פנים, חשוב מאוד לציין שיש המון בעלי מקצוע איכותיים שעושים עיצוב פנים כמו שצריך.

 

עיצוב פנים וגינה

 

כאשר אני חושב על עיצוב גינות, מזכיר לי המושג סיפור על קרוב משפחתי אשר בנה בית פרטי לפני מספר שנים. הבית עצמו היה מושקע מאוד, הוא התפרס על שטח רב, והיה מחולק למספר מפלסים – בצורה מאוד חכמה ומחושבת, בבית היו מערכות אלקטרוניות מתקדמות, ריהוט מעוצב ומופקד, תאורה נכונה בכל חלקי הבית, חדרי השינה היו מרווחים ונעימים לשהייה, המסדרונות רחבי ידיים וחדרי האמבטיה מוארים ומצוחצחים. בית שכל אורח שנקלע אליו חווה חוויה מיוחדת כאשר רק סייר בין חדריו. הסיפור היה נגמר בצורה טובה, אך אם אנו עוסקים בנושא עיצוב גינה – הבעיות החלו לצוץ כאשר הגיעו לשלב עיצוב גינה הבית.

הבית נבנה על שטח סלעי באחד מהמושבים בגליל, לכן גם בשעת בנייה הבית היה צורך לחצוב מעט בשטח הקיים בכדי לפנות ממנו סלעים מיותרים אשר הפריעו לבנייה, קח היה גם בשטח הגינה – אך כאשר החלו חוצבים בסלע כדי ליישר ולהגדיל את שטח הגינה – התגלה שמתחת לכל השטח שיועד לצמחייה היה נמצא סלע גדול ורחב היקף אשר היה מוסתר בשכבת אדמה דקה – שלא הסגירה את מקום הימצאו בשלבים מוקדמים יותר. במצב זה לא יכלו הגננים לשתול מעל הסלע – שכן אין מספיק מקום להשרשת שורשים – ותהליך הקמת גינה לבית זה נתקע.

אותו אדם הזמין את שירותיו של עסקן עיצוב גינות מקצועי בכדי לפתור בעייה זו – ולאחר ייעוץ ותכנון חוזר – הוזז שטח הישיבה אל מעל הסלע – והצמחייה נשתלה בשטח חלופי תוך ניצול נכון של הקרקע – ובכך הצליח אותו מעצב להציל את המצב ולהוציא את עיצוב גינה הבית ממשבר עמוק.

אנו ממליצים בחום על שימוש בבעלי מקצוע בתחום עיצוב גינה – לפעמים יש את ההרגשה שבכדי להגיע לתוצאה מספקת אנו יכולים לעצב בעצמינו את גינת הבית, אך כמו אותו סלע שלא התגלה – יוכלו לצוץ עוד מספר רב של בעיות וקשיים אחרים בזמן עיצוב גינה.

המאמר באדיבות הכל בו לגן – מגוון מוצרים לבית ולגן

 

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן