• דף הבית /כיצד לבחור שטיחי דשא סינטטי עמידים
   

כיצד לבחור שטיחי דשא סינטטי עמידים


כיצד לבחור שטיחי דשא סינטטי עמידים?


עמידות יכולה להבטיח הנאה מלא משטחי דשא סינטטי לגינה, למרפסת ולחצר. יחד עם זאת, הרבה לקוחות עדיין לא יודעים לזהות את סוגי הדשא העמידים. בדיוק בגלל זה כדאי לשים את הדגש על מספר פרמטרים חשובים:


א. צפיפות הסיבים והתפרים -
בשלב הראשון בודקים את צפיפות הסיבים והתפרים. מי שאין לו את הרקע המקצועי הדרוש כדי לבדוק האם הסיבים והתפרים מספיק צפופים, יכול להתייעץ עם אנשי מקצוע או לקרוא את המידע המפורסם על ידי היצרן. צפיפות בין הסיבים והתפרים תעיד על מרבד סמיך ועשיר ועל תפרים עמידים לאורך זמן.


ב. ניקוז יעיל במרבד -
חורי ניקוז ימנעו הצטברות ירקת ויסייעו לוודא שמדובר על מרבד עמיד בפני פגעי מזג האוויר. בדקו האם הדשא מצויד בחורי ניקוז מספקים והשוו בין סוגים שונים של דשא סינטטי כדי להיות בטוחים. 


ג. הגנה מקרינת UV -
במדינה חמה עם מזג אוויר ים תיכוני כמו ישראל אי אפשר לקנות דשא סינטטי לפני שבודקים את רמת ההגנה מפני קרינת UV. ההגנה תעיד על איכות הדשא והיא תבטיח עמידות מפני חשיפה ישירה לשמש. 


ד. משך אחריות -
גם שטיחי דשא סינטטי עמידים עלולים לסבול מבעיות ובלאי מואץ. הדרך להתמודד עם תופעות מן הסוג הזה היא להשתמש בתקופת האחריות. מצד שני, כדאי לבדוק מראש האם ניתנת אחריות ומה היא כוללת. משך האחריות הניתנת על ידי הספק היא פקטור משמעותי בתהליך קבלת ההחלטות.

 

האם דשא סינטטי עמיד יהיה גם נעים למגע?

 

הסוד של בחירת דשא סינטטי היא לבחור אותו גם לפי המגע. בניגוד למה שנהוג לחשוב, דשא סינטטי ברמה גבוהה לא חייב להיות עוקצני או מטריד. דווקא הנעימות היא דרך מצוינת לדעת האם מדובר על סיבים איכותיים, דשא מושקע ותפירה ברמה גבוהה. כדאי לבדוק סוגים שונים של דשא סינטטי ולהעביר עליהם את היד. 

אורך הסיבים ומספר הגוונים הם בחירה אישית ועל טעם וריח אין מה להתווכח. הנקודה העיקרית היא להיות מרוצים מבחירת דשא עמיד ונעים. 

 

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן