פתרונות הסקה ביתית

 

פתרונות הסקה ביתית - מהם הפתרונות החסכוניים ביותר בתחום?

 

הסקה ביתית היא פתרון יעיל לחימום חלל הפנים באיזורים קרים. ההסקה חוסכת בהוצאות, אינה מייבשת את האוויר ומותקנת על ידי אנשי מקצוע. בנוסף, יש היום סוגים שונים של פתרונות חסכוניים להסקה ביתית:


א. הסקה מרכזית - הפתרון הנפוץ הוא הסקה מרכזית לבית. זו מערכת הסקה בה מקור חימום מרכזי מפיץ את החום דרך צינורות מים לרדיאטורים השונים. הרדיאטורים נמצאים ברחבי הבית ומבטיחים פיזור חום אחיד. הסקה ביתית נחשבת יעילה בהשוואה לשימוש במזגנים, היא יכולה להיות חלק ממערכת הסקה משותפת לבניין כולו והחימום של המים מתבצע על ידי גז או סולר. 


ב. משאבות חום - השימוש במשאבות חום מבוסס על חשמל. בהסקה ביתית חשמלית פועלים הרדיאטורים על בסיס חשמל בלבד ואין צורך בגז או סולר. משאבות החום מנצלות את החום הקיים באוויר ומשתמשות בו כדי לחמם את חלל הפנים בצורה אחידה ורצופה. היתרונות של משאבות חום הם שאין צורך לרכוש מראש את חומר החימום. במשאבות אלו גם אין חשש מפני מצב בו החימום ייפסק בשל מחסור בחומר גלם. משאבות חום לא מזהמות את הסביבה וניתן להסב אליהן מערכות הסקה קיימות.


ג. חימום תת רצפתי - אי אפשר לדבר על פתרונות הסקה ביתית מבלי להזכיר את החימום התת רצפתי. זהו לא רק אחד הפתרונות החסכוניים ביותר שקיימים היום, אלא גם היעילים שביניהם. בחימום תת רצפתי מתקינים צינורות מים של מערכת הסקה מתחת לרצפת החדרים. הרצפה הופכת להיות רדיאטור ענקי, היא מפזרת את החום על פני שטח רב יותר והיא מחממת לא רק את החדרים אלא גם את המים לרחצה.

 

איך בוחרים הסקה?

 

בחירה של מערכת הסקה מחייבת התייחסות לשורה ארוכה של שיקולים. כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע, להכיר את ההבדלים בין המערכות השונות ולשים לב למאפייני ההפעלה. 

הסקה יכולה להתאים לבתים פרטיים בכל גודל. היא חוסכת בהוצאות ומבטיחה טמפרטורות נעימות. יש להקפיד על התקנה מקצועית של המערכת ולהשתמש בה על פי הוראות היצרן.

 

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן