עיצוב חדרי ילדים

הורים טריים? מזל טוב! מרבית ההורים מכינים את חדר הילדים עוד לפני הלידה.את המיטה, הצבעים ואפילו צבע הקירות מכינים ההורים עוד בשלב ההריון. יש המתייעצים עם מעצבת ויש המעצבים את חדר הילדים לבדם. חדר הילדים הוא המקום בו הילדים מבלים מרבית שעות היום ולכן החלל צריך להכיל בתוכו את הציוד הרלוונטי ביותר עבור ילדיהם. כאשר אתם מעצבים את חדר הילדים חשוב שתיקחו בחשבון כמה קריטריונים חשובים :ראשית האופנה משתנה, שנית הילדים גדלים במהרה ואיתם גם הטרנדים ותחומי העניין.

 

עיצוב חדר הילדים באמצעות טפט

 

ילדכם רודפים אחר הטרנדים? טפט הוא הפתרון הטוב ביותר לעיצוב חדר הילדים. ניתן לעצב את חדר הילדים באמצעות טפטים צבעוניים ויצירתיים, יתרונו של הטפט הוא היכולת להחליף אותו בכל זמן נתון. טפט לחדר ילדים יכול להיות הפתרון הטוב ביותר אם ילדכם חשוף לטרנדים השונים. כך ברגע שתרצו להחליף את עיצוב החדר תוכלו לעשות זאת בלי כל בעיה ושימוש בתקציב גבוה.

את הטפט ניתן לקנות במטרים ולכן זהו חומר גלם זול אתו ניתן להפיק תועלת רבה. בעת עיצוב החדר חשוב כי תשתפו את ילדכם ביצירה כך הם ירגישו כי הם שותפים לעשייה וברוב המקרים הם יבחרו להשאיר את העיצוב לאורך זמן ממושך מכיוון שהם אחראים ליצירה.

 

אחסון החפצים – צעצועים וכדומה

 

ומה עם הבלגן? איך גורמים לחדר הילדים להיות מסודר? זהו לא סוד כי ילדים נוטים ליצור בלגן בחלל הקטן והפרטי שלהם ולכן, פרט חשוב בעיצוב חדר הילדים הוא כמובן האחסון. ילדים נוטים לאגור ולאסוף עשרות אם לא מאות צעצועים ומוצרים שונים ולכן, חשוב כי בחדר הילדים תכניסו אלמנטים נוספים כגון : כוורות, קופסאות וכדומה כך הצעצועים ושאר הדברים שהם משתמשים בהם יהיו מאוחסנים ותחושת סדר תשרור בחדר הילדים.

לסיכום, חדר הילדים יכול להיות גם מעוצב וגם מסודר. ניתן להשתמש בטפטים לחדר הילדים על מנת לשמור על הטרנדים אחריהם הילדים רודפים. זכרו כי העיצוב של אתמול הוא לא העיצוב של המחר ולכן השקיעו בעיצוב החלל אך הקציבו לעצמכם תקציב שפוי. על ידי אקססוריז וטפטים ניתן להפוך חדר ילדים של בנים לחדר ילדים שמתאים גם עבור הבנות. יש הטוענים כי הפרקט שייך לעיצוב של שנים עברו אך תתפלאו לגלות כי ישנם טפטים מודרניים אשר מתאימים לחדר הבית בכלל ולחדרי הילדים בפרט. תמורת סכום סמלי תוכלו לעצב כמה חללים בבית או במשרד.

 

 

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן