• דף הבית /טיפים מנצחים לבניית בריכות שחייה
   

טיפים מנצחים לבניית בריכות שחייה

היתרונות של בניית בריכות שחייה הם רבים מספור - הבריכה יכולה לעלות את ערך הנכס שלכם, וגם להיות תוספת מהנה מאד לבית, ובמיוחד לילדים, אם כי גם למבוגרים. כמובן שחשוב מאד להבין, איך בכלל מתחילים לבנות את הבריכה, למי צריך לפנות, למי צריך לשלם, ועוד כל מיני פרטים. להלן חמישה טיפים, שיוכלו לעזור לכם מאד בתהליך הבנייה!

 

כך בונים נכון את הבריכה

1. אישורים - אתם צריכים לקבל אישורים מיוחדים עבור בניית בריכות שחייה, כל עוד זוהי בריכה בתוך האדמה (כלומר לא בריכה עילית), אתם נדרשים להגיש תכניות הנדסיות מדויקות עבור הבנייה של הבריכה לרשות המקומית שלכם. רק לאחר שיש את כלל האישורים, אפשר להתחיל בתהליך.

2. האם צריך לשלם מסים? - לעתים ישנם היטלים מיוחדים שעליכם לשלם ואף מסים בשל העובדה שאתם מבצעים בניית בריכות שחייה. מדובר בעיקר על מס השבח המוכר - שכן בגין ההשבחה שאתם ערכתם לנכס שלכם והעלאתו - אפשר שתצטרכו לשלם על כך בעתיד בעת שתמכרו את הנכס. עם זאת, זה לא תמיד המקרה, ולעתים גם ניתן לקבל הקלות בנושא, ורצוי להתייעץ עם עו"ד לפני שממהרים לשלם.

3. האם לבנות בריכה עילית? - אם זו בריכה עילית, לא צריך ממש לבנות אותה אלא פשוט להרכיב אותה. היתרון הוא במחיר הזול, והעובדה שהיא ניידת. עם זאת, בריכה עליית מתאימה בעיקר לילדים קטנים ויש לקחת זאת בחשבון.

4. איזה סוג של בריכה לבחור? - אפשר כמובן לבצע בניית בריכות שחייה מכמה חומרים שונים – כולל בריכות פיברגלס, בריכות מתועשות, ובריכות בטון. הסדר שאותו ציינו איננו מקרי שכן הוא עובר מהזול ליקר ביותר, וגם האיכות של הבריכות כמובן משתנה - וזה תלוי גם בשימוש שתרצו לעשות בבריכה בעתיד.

5. דאגו לכל פרט ופרט – בניית בריכת שחייה היא לא תהליך קצר ופשוט כל כך מבחינה ביורוקרטית וכמובן שגם מבחינת הביצוע ישנם שלבים מקצועיים רבים. לכן, עלינו לדאוג לכל פרט ופרט בתהליך במטרה להגיע לתוצאות האיכותיות ביותר עבורנו – החל מהאישורים הרלוונטיים ועד הביצוע עצמו.

6. בררו עם השכנים - לפעמים בניית בריכות שחייה צריכה להתבצע גם בהתחשבות בשכנים שלכם. יש לוודא שהבניה של הבריכה לא תפריע את מנוחת השכנים ותהרוס את איכות החיים שלהם - ויש לוודא זאת מול הגורמים השונים בשכונה.

 

ואז אפשר לבנות בצורה נהדרת

אל תשכחו לפנות כמובן לקבלני בניה אשר מתמחים בהקמה ובניה של בריכות שחיה ביתיות. מובטח לכם כמובן שבסיום העבודה - אתם תהיו עם תוספת נהדרת.

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן