מטבח מותאם אישית

מטבח הבית המהווה את "לב ליבו הפעיל" של כל בית, הינו חלק הכרחי כאשר עוסקים אנו בעיצוב ראוי ונכון של חללי הבית השונים.
ההתחלה בעיצוב חלל המטבח, מהווה התחלה נכונה וטובה לעיצוב מושלם של כלל חללי הבית השונים בהתאמה מדויקת ונכונה לחלל זה.
על כן, על מנת ליצור אווירה נכונה ורצויה בעיצוב מיוחד ומבוקש, הקפידו להתחיל בעיצוב חלל המטבח הן בבית חדש והן בבית משופץ.
את מטבחכם הרצוי תוכלו לבחור מתוך מגוון נרחב של סוגי מטבחים חדישים וישנים כאחד, או שתוכלו ליהנות מעיצוב מרהיב של מטבח מותאם אישית על פי רצונותיכם, שאיפותיכם העיצוביות וחזונכם.

אילו סוגי מטבחים קיימים בתחום עיצוב וייצור המטבחים בארץ ובעולם ?

מטבח כפרי – מטבח מסוג זה מתאפיין בהיותו מורכב מעץ מלא (במרבית המקרים) התורם רבות לאווירה משפחתית וחמימה בבית. מראהו ה"אמיתי" והחמים לעתים רבות הופך אותו מסורבל וכבד מידי בעבור רבים, שכן צבעיו הינם כהים ולעיתים מעפילים הם על מראה הבית כולו.
מטבח זה איננו נפוץ בביקושו כיום, שכן רבים האנשים הנמנעים משילובו בביתם בשל צבעיו הכהים וסוג חומריו ה"כבדים".

מטבח פרובנס – מטבח פרובנס הוא השילוב המושלם בין מטבח כפרי ישן לבין מראה חדשני וחמים, שכן השילוב בין המודרני לכפרי הינו הפרובנס, אשר יוצר הרמוניה מושלמת בעיצוב חדשני בין מראה חמים וביתי למראה חדיש ומיוחד.
מטבח פרובנס מתאים לאלו המבקשים לשלב בחלל המטבח הפרטי שלהם את האווירה החמימה והמשפחתית לצד המראה החדשני והעיצובי של מטבח נקי ומאורגן.

מטבח מודרני "הייטק" – מטבח פונקציונאלי המורכב רובו ככולו בשילוב מתקדם של לוחות עץ בצבעים בהירים לצד פרזול חדשני ואלמנטים עיצוביים מאלומיניום, מהווה את מטבח ה"מחר", שכן מראהו החדשני ויכולותיו התפקודיות הם המילה האחרונה בעיצוב והפיתוח החדיש בתחום עיצוב הבית והמטבח.
עיצוב מטבח מודרני מתאים למבקשים לשלב בביתם מראה נקי, מסודר וחדשני של מטבח בקווים נקיים, מדויקים ומאורגנים.

מטבח איטלקי – כאשר מדברים אנו על מטבחים מעוצבים ראויים ומיוחדים המשלבים סגנון ויוקרה יחד, חייבים לציין את מראהו הרומנטי והמיוחד של המטבח האיטלקי.
עיצוב של מטבח זה יוצר בעבורנו מעיין מראה אל אירופה ובראשה איטליה הידועה והמוכרת בתחום העיצוב החדשני המוביל בעולם, וכך בעצם מיוצרים ומעוצבים גם מטבחים איטלקיים ביוקרה וסגנון מיוחדים ומרהיבים במיוחד.
כאשר מטבח איטלקי מתאים לאלו המבקשים ליצור מטבח יוקרתי ומסוגנן ללא פשרות !

מטבח אנגלי – השילוב בין המראה הקלאסי של מטבחים לבין היצירה מעץ מביאה אותנו לעיצוב המיוחד של המטבח האנגלי, אותו ניתן לשלב בחללים גדולים וקטנים כאחד, שכן סוג עיצוב זה משתלב מושלם עם מראה אורבני (עירוני) מודרני וגם בבית חמים ונעים במראה כפרי. מטבח מסוג זה מתאים לחפצים במראה מטבח חמים אך נקי ומסודר.

 

 

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן