• דף הבית / 5 טיפים מובילים לשדרוג המטבח הביתי שלכם ...
   

5 טיפים מובילים לשדרוג המטבח הביתי שלכם ...

חלל המטבח הינו חלל חשוב ומשמעותי בכל בית ומבנה, שכן הוא מהווה מקום מרכזי אליו מגיעים כל בני הבית במהלך היום, הן לצורך בישול, אכילה, שטיפת כלים וכד', והן לצורך חברותא מסוימת עם קפה, נשנוש ועוגה. על כן, מהות עיצובו הנכון והראוי של חלל זה בביתנו הינה חשובה וראויה להשקעה רבה !

התאמה לחללים השונים - בעיצוב הבית הכולל משתלב גם עיצוב המטבח הרצוי והאהוב באופן טבעי לכדי יצירת מראה נכון ומיוחד, על כן יש להקפיד על התאמה נכונה והרמונית בין החללים השונים בבית לבין חלל המטבח.

הקפדה על יצירת אווירה רצויה ונכונה בחלל – החוק הראשוני בתחום ה"הום סטיילינג" הוא השמירה על זרימה נכונה בחלל אשר תאפשר נוחות באווירה נעימה ורצויה.

על כן, טרם הבחירה בעיצובים מסוימים, נבחן ראשית את יכולת הסתגלותנו אליהם ואל מראם העתידי (שכן המראות הללו ילוו אותנו למשך שנים רבות).
בכך נוכל לשלב עיצובים נכונים ובחירה בחומרים נכונים בעיצובו הנכון של המטבח ובשמירה מוחלטת על יצירת אווירה רצויה ונכונה בחלל.

שילוב פרטי עיצוב – לאחר שסיימנו את תכנונו, הקמתו והתקנתו של המטבח המיוחד שלנו, הרי שיש לעבור לחלק שבאמת מהנה בעיצובו, והוא : שילוב פרטי עיצוב.
שילוב נכון של פריטים המשדרגים כל מטבח ויוצרים בו זרימה נכונה ופרקטיות מתבקשת, הם ללא ספק הדרך הטובה ביותר להבטיח כי נראות המטבח תהיה נעימה, נכונה ומיוחדת.


בין פרטי העיצוב השונים למטבח תצטרכו לבחור את שילובם של פריטים אלו :

מתקן מים מעוצב ונוח לשימוש (מיני בר) , שטיח רצפה (רקום, רגיל או שמא פי וי סי מעוצב (המילה האחרונה בשטיחוני המטבח), סט סכינים איכותיים לתלייה על קיר המטבח או בכלי סכינים מיוחד, סט סירים מיוחד, מכונת קפה מעוצבת אך איכותית וכו'...

"פחות זה יותר" – זכרו כי בעיצוב המטבח חשוב שלא להעמיס יותר מידי צבעים, פריטים, כלים וכיוב' על העיצוב הבסיסי, שכן העמסה מיותרת של דברים במטבח תיצור אווירה מלחיצה ואי נוחות בחלל זה, על כן זכרו תמיד ש"פחות זה יותר" !.

פרקטיות ואיכות – אם בחרתם להשקיע מזמנכם, ממונכם וכוחכם לשם מטרה נעלה כעיצוב מטבח הבית שלכם, הרי שחשוב שתזכרו כי ראשית לכל יש לעצבו באופן שיאפשר לכם : תנועה מלאה ללא הגבלים (צפיפות, גבהים וכיוב'), פרקטיות מוחלטת בהגעה לכל פינה וחלק במטבח העתידי (הן לשם ניקיון והן לשם אחסון וכיוב') נוחות שימוש אופטימלית בארונות המטבח השונים (על ידי שילוב של פרזול איכותי ויוקרתי אשר יחזיק מעמד לאורך שנים רבות בשימוש יום יומי אינטנסיבי, תוכלו להבטיח את נוחות השימוש בארונות המטבח השונים : קלאפות בטכנולוגיה מתקדמת, צירים חזקים לארונות, טריקה שקטה ובטיחותית במגירות ובדלתות המטבח ועוד...).

 

 

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן