• דף הבית /החללים שכדאי להשקיע בהם במיוחד
   

חדר העבודה שלכם – כאן הכל מתחיל

במציאות של היום, לא מעטים האנשים אשר עובדים מביתם. תחילה, ניתן לחשוב כי ניתן לעבוד מכל פינה בבית, וכך תקופה ארוכה העובדים מהבית נודדים מהמטבח, אל הסלון, אל המיטה בחדר השינה – ופשוט לא מוצאים מנוח וסביבת עבודה נוחה. על מנת לעבוד מהבית בצורה יעילה, עליכם גם להקצות לעצמכם חדר, או אפילו פינה, שבה תוכלו לעבוד בשלווה וביעילות. התרחיש האידיאלי הוא להקצות חדר המוגדר כחדר עבודה, שבו אתם שוהים רק בשעות העבודה שלכם. אם אין ברשותכם חדר פנוי בבית, הרי שתוכלו ליצור פינות עבודה בכלל פינה שתבחרו, שאותה תעצבו תוך שתציבו בה שולחן מרווח, כסא נוח ותמנעו מעצמכם כל גירויים אפשריים כדוגמת טלוויזיה הניצבת מולכם, מכשיר כושר או אטרקציה אחרת המקשה עליכם לעבוד ברציפות. 

 

חדר השינה – כי לא ניתן להתפנק יותר

רבים מעידים כי חדר השינה הוא החדר האהוב עליהם ביותר בבית. זו סיבה מספיק טובה להשקיע בעיצוב חדר השינה ולהפוך אותו באופן רשמי לחלל הנבחר בכל הבית. בעת שתשקיעו בעיצוב חדר השינה שלכם, הרי שיהיה לכם כייף גדול להתעורר בבוקר, וכייף גדול עוד יותר לסיים את היום שלכם בחדר נינוח, המעוצב בטוב טעם ומעניק לכם תחושה של רוגע ושלווה בסוף היום שלכם. על מנת להנות מחדר השינה שלכם עוד יותר, תוכלו לשבץ חלונות מבודדים, היעניקו לכם בידוד אקוסטי נהדר ואיכות חיים שרק יכולתם לחלום עליה. 

 

המטבח – מבשלים תשוקה

המטבח הוא כבר מזמן לא חלל פונקציונאלי שבו רק מבשלים ארוחה קטנה וזונחים אותו, אלא מדובר על חלל שכיום אנשים רבים שוהים בו לא מעט שעות. האהבה הגדולה שלכם למטבח ולרקיחת מנות עשירות וטעימות, מצדיקה השקעה בעיצוב המטבח שלכם. אם חשבתם שכיום כייף לכם לשהות בו, הרי שיהיה לכם כייף יותר בעת שיעמוד לרשותכם מטבח מאובזר ומעוצב היטב, העומד בקצב הטרנדים החמים. בעת שאתם מעצבים מטבח, הרי שהבחירה בחומר המוביל עומדת לרשותכם על פי בחירתם – החל מעץ ועד נירוסטה, אך חשוב מאד להקפיד על נוכחות של חלונות גדולים לטובת תחלופה של אוויר. גם במטבח הבית שלכם, תוכלו להרכיב חלונות מבודדים, וכך להנות מצלילי הבישולים ולא מפס הקול של העיר. 

 

עיצוב המשרד – כאן הרושם מתחיל

מעבר לחלל הבית שלכם, הרי שישנה חשיבות עליונה גם לעיצוב המשרד שלכם. חשוב לזכור, כי אל המשרד שלכם מגיעים לקוחות, קולגות, אנשי עסקים ואנשי מפתח רבים, העתידים לרקום איתכם עסקאות שימנפו את העסק שלכם. הרושם הראשוני הניתן על אנשים אינו רושם שניתן לשחזר אותו, לכן, חשוב מאד להשקיע בנראות ועיצוב המשרד שלכם. עליכם לוודא כי האורחים שלכם יתקבלו בקבלת פנים חמימה, נעימה ובעיקר אסתטית, כך שאין מקום לפשרות בכל הנוגע לעיצוב המשרד שלכם. כאן – מתחילה העסקה הבאה שלכם. 

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן