• דף הבית /עיצוב הבית באמצעות קירות גבס
   

עיצוב הבית באמצעות קירות גבס

עבודות גבס הם שם כולל למגוון רב של סוגי עבודות שיכולות לשדרג פלאים את נראות הבית שלכם ולהקנות לו מראה שיקי ויוקרתי. עבודות גבס מוכרות לנו עוד מהעבר הרחוק כאשר הם שמשו כפתרון פונקציונלי לחציית חללים ולצורך תכנון החלל הפנימי של הבית באמצעות קירות גבס אשר היו מוצבים בחלל, אך ללא אלמנט עיצובי.

אך בשל היעילות הרבה של קירות גבס לצורך חציית חללים, קבלנים רבים הבינו כי חומר הגבס יכול לחולל מהפכה של ממש בתחום עיצוב הפנים וזאת ממגוון רב של סיבות: מדובר בחומר גמיש וקל לעבודה, מדובר בחומר זול, הוא אינו מלכלך, ניתן ליצוא ממנו מגוון דקורציות על ידי חיתוכים שונים בכל גודל או צורה שרוצים ובכלל מדובר בעבודה שאינה מלכלכת ומאפשרת חזרה לשגרה ממש עוד באותו יום. סביב פוטנציאל זה לצד היתרונות הרבים, התפתחו לא מעט טרנדים שהפכו לשם ודבר בתחום עיצוב פנים.

טרנדים חדשניים בתחום עבודות גבס

בשנים האחרונות ניתן לראות כי לתחום עבודות הגבס המוכרות נכנסו טרנדים לוהטים שהופכים כל חלל סטנדרטי לחלל יוקרתי ומזמין וזאת במינימום תקציב. אחד הטרנדים הבולטים יותר בתחום זה הוא- עיצוב פריטי ריהוט יוקרתיים באמצעות חומר גבס, הרי במקום לרכוש רהיטים, פשוט ניתן לעצב אותם בכל צורה שתרצו ולצבוע אותם בגוונים המתאימים לאופי החלל.

הרי אם נלך כמה שנים אחורנית, נראה כי חומר הגבס שימושי יותר לצורך בניית קירות גבס, מחיצות גבס בגבהים שונים ותו לו. אך הטרנד החדש מאפשר לבעלי בתים לבנות כל רהיט אפשרי כמו – ספסלים בחלל הסלון ולאבזר אותם בכריות נוי, מזנונים לטלוויזיה, דלפק בר, מדפים, ספריות ועוד מגוון רב של רהיטים נוספים.

חוזק לצד עיצוב דקורטיבי

בניית רהיטים ונישות אלו באמצעות חומר גבס, מאפשר לאנשים ליהנות מרהיטים חזקים יציבים במיוחד הרי אם ניקח לדוגמא ספרייה או מדפים הנבנים מחומר הגבס, מצד אחד ניתן להתאים את הגודל הרצוי עבורכם ולשלב נישות לצורך הצבת פרטי נוי בתוך הספרייה עצמה, מה שמאפשר לכם לגוון ולשבור את המיתוס של ספרייה ובה מדפים.

אך מצד שני, חומר הגבס הוא חזק ויציב, מה שמאפשר לכם להניח כל שתרצו על הספרייה וליהנות ממנה שנים רבות. חשוב לציין כי גם מזנונים ניתן לבנות בשיטה זו, ולשלב מדפים ואפילו ויטרינות עם דלת זכוכית, כך תוכלו ליהנות ממזנון מרשים ומסודר בסלון שיכסה לכם את הממירים וחוטי החשמל בצורה מתוחכמת.  

 

לסיכום: עבודות גבס הן ללא ספק פתרון מצוין עבור מי שמחפש עיצובים מרשימים לצד עלויות נמוכות, אך מעבר לכך, עבודות אלו יכולות לספק לכם את המענה הטוב ביותר, בהתאם להעדפות האישיות והרצונות האישיים שלכם. על מנת ליהנות מעבודות איכותיות, עליכם להיעזר בבעלי המקצוע הנכונים ולבצע תכנון יסודי של העבודה. 

 

למידע נוסף: עיצוב הבית

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן