• דף הבית /חשיבותו של פילטר מים לבית ולעסק
   

חשיבותו של פילטר מים לבית ולעסק

נכון להיום, מספר הבתים הבוחרים להתקין פילטר מים על מנת לסנן את מי השתייה בביתם או בבית העסק בו הם עובדים הוא גדול מאוד ואף ממשיך לצמוח עם הזמן וזאת בעקבות הבנת חשיבותו של פילטר מים מסוג זה ובתרומתו לבריאות הסובבים אותם ובכלל.

פילטר המים הוא למעשה מסנן המיועד להסרתם והפחתתם של גורמים בלתי רצויים במי השתייה לדוגמא מתכות, חיידקים ואבנית את פילטר המים ניתן להתקין על ברז המים הראשי של בית או הבניין וישנה אופציה להתקין מערכת שכזו לברז מסוים ברחבי הבית המשמש לשתייה כמובן שמערכות פילטר המים אשר מותקנות על ברזים ראשיים בדירה או בבניין יהיו גדולים וחזקים יותר ממערכות פילטר המים המותקנות על ברז ספציפי בבית וזאת בעקבות כמות המים העוברת דרכם שהיא גדולה משמעותית.
להתקנת פילטר מים בבית ובעסק יש חשיבות רבה שכן המים המגיעים אלינו הם מים המגיעים ממקורות שונים ועוברים תהליכים שונים ומשונים על מנת לעמוד בסטנדרט הנדרש על ידי המדינה והרשות המקומית אך מינימום הסטנדרט הנדרש הוא לא תמיד הדבר הטוב ביותר עבורנו ועבור מכרינו ובמיוחד שמדובר באוכלוסיות מוחלשות כגון ילדים ותינוקות, זקנים, חולים, נשים בהריון ועוד אשר רגישים במיוחד למזיקים חיצוניים שלעיתים נמצאים במים או חומרים מסוימים שהוספו את המים על מנת להביא אותם אל הסטנדרט הנדרש.
על כן חשיבותו של הפילטר המים באה לידי ביטוי שכן הוא מספק שכבת הגנה נוספת מפני אותם מזיקים שנמצאים במים. פילטר המים יכול להגיע במספר דגמים המספקים מס' סינונים שונים כאשר בדרך כל יגיעו בסט של מספר פילטרים שונים וזו על מנת לסנן כמה שיותר מזיקים בלתי רצויים מן המים.

 

מסנן מכני לסינון וטיהור מי השתייה ...

ישנו פילטר הנקרא מסנן מכני והוא בעצם פילטר אשר מסנן את המים מחלקים בגודל מסוים ומעלה בכך שהוא מאפשר זרימה של מים דרכו אך חלקים בגודל מסוים ומעלה לא יצליחו לעבור דרכו , זהו סינון ראשוני בלבד אשר אינו יכול לשמש כפילטר מים היחידי לבדו .                                          
 ישנו פילטר הנקרא מסנן פחם פעיל שהוא הפילטר הנפוץ ביותר ורוב מערכות הסינון משתמשות בו  שכן פילטר זה משפר את טעמם וריחם של המים העוברים דרכו והוא עושה זאת על ידי סינונם של כלור ומזיקים אורגניים שונים מן המים המסוננים יתרון נוסף בפילטר זה הוא העובדה כי פילטר זה אינו פוגע בתכולת המינרלים והמתכות הנמצאים במים.                                  
 ישנו פילטר הנקרא פילטר מיקרוביאלי והוא אחראי על הסרת החיידקים מן המים וזאת על ידי שימוש באמצעים מכניים ובאמצעות מנורה בעלת אור אולטרה סגולי הגורם לתמותה של החיידקים הנמצאים במים וזאת מבלי לפגוע באיכות המים כלל .
חשוב לציין כי הקרינה האולטרה סגולית אינה נותרת במים לאחר מעברם של המים בסמוך למנורה כלל.

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן