מאז ומעולם אנשים דאגו להכניס אל ביתם פרחים מכל מיני סוגים ובכל מיני גוונים. פרחים שהשרו אווירה חגיגית וריחנית של הטבע ומראהו היפהפה. אם עד לפני מספר שנים זרי הפרחים שימשו בעיקר לארוחות חג וכמתנות למארחים, לאנשים החוגגים ימי הולדת וכמחווה רומנטית, כיום יותר ויותר אנשים מזמינים סידורי פרחים בהתאמה אישית למטרת השלמת המראה הסגנוני אסתטי בביתם.

 

פרחים ליצירת אווירה

בשנים האחרונות גברה המודעות לתפקידם של הפרחים בעיצוב הבית ויצירת האווירה בו. מודעות זו גדלה בעקבות העובדה שברוב המקומות אליהם מגיעים כיום קיימים סידורי פרחים התורמים רבות למראה של המקום ולאווירה שבו. נכון להיום ניתן לראות שזירה מיוחדת של זרי פרחים בלובי של בתי המלון, באולמות אירועים, במסעדות יוקרתיות, במשרדים יוקרתיים ובבתים רבים. מלבד היופי אותו משרים הפרחים בכל מקום בו הם מוצבים מדובר על אלמנט חי בתוך מקומות סטטיים, דבר שתורם רבות ליצירת אנרגיה חיובית ולחיבור לטבע.

 

פרחים כחלק מעיצוב הבית

נכון להיום אנשים רבים מחליטים להציב סידורי פרחים בחללים שונים בביתם על מנת ליצור את האווירה המתאימה. חשוב לקחת בחשבון שמדובר כאן על אמנות לכל דבר כאשר המטרה היא שהפרחים לא רק יתאימו לאותו חלל בבית בו מעוניינים למקם אותם, אלא גם יתרמו לעיצוב הקיים ויהפכו את הקיים למיוחד ומרשים. כל אלו מובילים לנקודה החשובה הבאה, בחירה מוקפדת של שוזר פרחים. חשוב לפנות אל שוזרים מקצועיים שיכולים להציג בפני לקוחותיהם את תיק העבודות שלהם.

 

סידורי פרחים – כללי הברזל

·         סגנון– תמיד יש להתאים את סוג הפרחים ואת הכלי בו מסדרים את הפרחים לסגנון העיצוב הקיים באותו חלל בו מעוניינים למקם אותם. אם מדובר על בית בעל סגנון עיצוב כפרי ניתן להתאים לו זרי פרחים הכוללים כלניות, נוריות ועוד. אם מדובר על בית המעוצב בסגנון מודרני הייטקיסטי ניתן לבחור בפרח אחד מיוחד או בכמות קטנה של פרחים מזנים מיוחדים, כמו למשל סייפן או שושן צחור. אם מדובר על סגנון קלאסי ניתן לבחור ליליות וורדים.

·         גובה – אם אתם מעוניינים להחיות כל מיני פינות בבית, תוכלו להזמין סידור פרחים של זרים גבוהים. אם מעוניינים להציב על הרצפה פרחים, תמיד יש לוודא שהגובה שלהם הוא כמטר ואם מעוניינים למקם את הזר במרכז השולחן יש לוודא שמדובר על זר פרחים נמוך.

·         גודל – אם מדובר על בית בעל חללים גדולים רצוי להזמין כדים גדולים וגבוהים ולמלא אותם בענפים ירוקים. אם מדובר על בית בו התקרה גבוהה, יש להזמין פרחים גבוהים שיעניקו לחלל מראה מוארך.

 

 

לסיכום, סידורי פרחים מוסיפים את אותה השלמה אסתטית סגנונית לחדרי הבית ומוסיפים לו את האווירה המיוחדת בה מעוניינים.

פרחים לעיצוב הבית

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן