• דף הבית /כיצד בוחרים ומתאימים דלתות פנים
   

כיצד בוחרים ומתאימים דלתות פנים

בין שמדובר בבית עסק ובין מדובר בביתנו הפרטי, התחדשות היא דבר מבורך ולכן מומלץ לעתים לשפץ או לעצב מחדש את החללים השונים כדי להעניק לביתנו או העסק שלנו מראה חדש. כאשר עושים שינויים בעיצוב הפנים, חשוב לשים לב לפרטים הקטנים והגדולים כאחד, שכן הם משליכים על המראה הכללי של החלל. כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, חשוב לתת את הדעת על אחד האלמנטים המשפיעים ביותר בכל מקום – דלתות הפנים. הדלתות הללו תופסות מקום נרחב בבית, ולכן משליכות על המראה הכללי שלו. כיום יש אפשרויות רבות בתחום של דלתות הפנים, ולכן חשוב לדעת מספר דברים מראש כדי לבחור את אלו שהכי מתאימות לכם.

בחירת הדלת המושלמת

השלתות המסורתיות של פעם היו דלתות כנף והזזה שנפתחו קדימה ואחורה בלי שום אלמנט מיוחד. כיום, ניתן להתקין דלתות הזזה מיוחדות שבניגוד לעבר, לא דורשות מסילה מיוחדת שצוברת אבק ולכלוך, אלא נכנסות לתוך מרווח בקיר ובלי בעיה ובלי בליטות מעיקות. אלמנט מיוחד נוסף באותם דלתות פנים הוא משקוף סמוי (שנקרא גם משקוף עיוור) שבו מתקינים משקוף ייחודית ישירות בתוך הקיר ומרכיבים לתוכו את הדלת. בצורה הזו, הדלת והמשקוף נמצאים בקו אחד עם הקיר ונטמעים לתוכו. זה מקנה לדלת מראה מודרני וחלק שאהוב על אנשים רבים.

הפרטים הקטנים

לאחר בחירת צורת הפתיחה של הדלת, תוכלו לבחור את שאר הפרטים שמרכיבים את הדלת. מדובר בסוג המנעול (שקט או סטנדרטי), ידית (עגולה או מוארכת וכן את סוג המתכת) וכן את הצירים עליהם הדלת תהיה מורכבת. כיום ניתן להתקים צירים סמויים שנסתרים מהעין וגורמים לדלת להיראות נהדר. אלמנט חשוב נוסף בדלתות פנים הוא הצבע והגימור. כאשר אתם מתלבטים בין צבעים שונים, תשאלו את עצמכם האם אתם רוצים צבע שיהיה תואם לזה של שאר הגורמים בחדר, או שמא אתם מעדיפים צבע ש"שיבור" את הגוון השולט בחלל. הבחירה היא בידכם והדלתות יכולות להיות בצבע נועז, מודרני ואורבני או בצבעים רכים ורומנטיים שנותנים למקום מראה כפרי. הגימור גם הוא ניתן לבחירה ואתם יכולים לבחור זיגוג מיוחד ומבריק או כזה שמעניק לדלת מראה מאט.

 

עולם עיצוב הפני משתנה ומתפתח חדשות לבקרים וכיום לא צריך להתפשר על שום אספקט כאשר אתם מעצבים מחדש או משפצים את ביתכם או בית העסק שלכם. אחד הגורמים החשובים ביותר שמשליכים על מראה של כל חלל הוא דלתות הפנים ואם תבחרו את האלמנטים בחכמה, תוכלו ליצור מראה חדש לחלוטין שישנה לטובה את התחושה והאסתטיקה של המקום שאתם בוחרים לעצב מחדש. 

דלתות פנים - קמן עיצוב וסטייל לבית

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן