עיצוב בר יוקרתי

היום ניתן למצוא רק באזור המרכז, ובתל אביב בפרט, כמות עצומה ובלתי נתפסת של בארים ופאבים שונים בעלי קונספטים שונים וכמובן עיצוב משתנה ממקום למקום. חשוב להבין כי ההבדל בין הברים ורמת הפופולאריות של בר אחד על פני בר אחר, אינה נעוצה דווקא במבחר האלכוהול שאותו העסק מציע ללקוחותיו. החוויה הראשונה של הלקוח עם המקום היא המשמעותית ביותר, ולכן חשוב לתת את הדגש על עיצוב יוקרתי וייחודי של המקום. לפעמים, תשומת הלב על הפרטים הקטנים ביותר, היא המהווה את ההבדל בין עיצוב מוצלח אשר מושך אנשים, לבין עיצוב פחות אטרקטיבי שיצור אווירה פחות מעניינת ופחות מזמינה עבור הלקוחות.

כל הסודות הקטנים מאחורי עיצוב בר מוצלח במיוחד

אחת הנקודות החשובות ביותר שחשוב לתת עליה את הדעת היא סידור הכיסאות וכמובן בחירת כסאות בר מתאימים. המפתח להצלחתו של כל פאב או כל בר, נעוצה בין היתר באינטראקציות הבין אישיות המתפתחות בין המבלים במקום. על מנת לעודד אינטראקציות מסוג זה, חשוב לתכנן נכון את מבנה הבר על מנת לאפשר לאנשים לראות ולהראות. בר מלבני למשל, מאפשר לאנשים להצליב עיניים עם כמות גדולה יותר של אנשים מאשר בר ארוך וצר. לאחר שמיקמנו נכון את הלקוחות, חשוב לתת דגש על הכיסאות שעליהם הם ישבו. מומלץ לבחור כיסאות איכותיים אשר יחזיקו מעמד לאורך זמן ולא ישברו או יתבלו לאחר חודשים בודדים. מעבר לכך, כדאי להשקיע בכיסאות מעוצבים ויפים, אשר יתפסו את העין ויעניקו למקום אווירה ייחודית ומעניינת יותר. נקודה חשובה נוספת היא כמות מקומות הישיבה בבאר. מצד אחד, חשוב לדאוג לכמות מספקת של מקומות ישיבה על מנת להעלות את רווחיות המקום, אך מצד שני חשוב לדאוג למחסור מסוים במקומות ישיבה כדי ליצור אווירה דינאמית יותר והתקהלות מסוימת של אנשים. בכל מקרה חשוב להימנע מצפיפות יתר אשר תפגום בחוויית הבילוי של הלקוחות.

טיפים נוספים לעיצוב חכם ופרקטי

מומלץ להשתמש תמיד בחומרים בעלי עמידות גבוהה על מנת להבטיח שקט מסוים ולהימנע מהחלפה תכופה מידי של הריהוט במקום. שטח הפנים של הבר למשל חייב להיות עמיד לשריטות וכתמים, על מנת לאפשר ניקוי יעיל יותר ותחזוקה שוטפת פשוטה יותר. מומלץ לבחור בר אשר עשוי ממשטחי בטון מוחלק או מאריחי קרמיקה מבריקה, אשר יחזיקו מעמד לאורך שנים ויבטיחו חוויה מעניינת ומפתיעה עבור הלקוחות. נקודה חשובה נוספת היא התאורה במקום, חשוב לדאוג לתאורה מעומעמת כדי ליצור אווירה אינטימית ומסתורית.

עיצוב יוקרתי לבר

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן