• דף הבית /עשה זאת בעצמך - כלי עבודה שחייב שיהיו לך
   

עשה זאת בעצמך - כלי עבודה שחייב שיהיו לך

אנשים רבים נרתעים מהרעיון של להחזיק כלי עבודה בבית, מהסיבה הפשוטה שהם אינם בטוחים כיצד להשתמש בהם בצורה נכונה. לעשה, רוב כלי העבודה שקיימים היום בשוק אינם דורשים מיומנות מיוחדת, אלא מספיק להחזיק בידע בסיסי על מנת לתפעל אותם בצורה הנכונה. במקום לקרוא לאיש מקצוע בכל פעם שהמדף נופל או שהצבע על הקיר מתקלף, ניתן לפתור את הבעיה בצורה עצמאית ללא שום קושי ממשי. היום ניתן למצוא באינטרנט את כל הידע והמידע הדרוש, על מנת להשתמש בכלי עבודה בסיסיים ולבצע בצורה עצמאית כל עבודת אחזקה שוטפת.

אילו כלי עבודה בסיסיים חייבים להחזיק בכל בית?

1.      מקדחה רוטטת – זהו למעשה כלי העבודה הבסיסי ביותר, שאסור לוותר עליו בשום אופן. כמו שבכל בית קיים פטיש, כך חשוב להחזיק גם מקדחה רוטטת, היות ומדובר בכלי עבודה בסיסי ביותר. בעזרת המקדחה ניתן ליצור חורים בקיר לצורך תליית תמונות, מראות, מדפים. בנוסף לכך, המקדחה יכולה לשמש גם לצורך יצירת רהיטים למשל, עבור מי שרוצה לתקן או לייצר שולחן או כל רהיט אחר. חשוב לבחור מקדחה איכותית בעלת הספק עבודה גבוה של לפחות 500-500 וואט. בנוסף, חשוב לבחור מקדחה של חברה ידועה ומוכרת, על מנת להבטיח עמידות ובטיחות לאורך זמן. עדיף תמיד לרכוש מקדחה רגילה ולא נטענת, היות והביצועים שלה יהיו תמיד יותר טובים.

2.      מברגת אימפקט – זוהי למעשה מברגה רגילה אשר מחובר אליה פטיש. בצורה כזו, יעילות העבודה של המברגה עולה בצורה משמעותית, וניתן להבריג עמה כל בורג. הפטיש תורם למעשה כוח נוסף, ובכך מסייע למברגה כאשר היא נתקלת בהתנגדות חזקה מידי. חשוב לבחור מברג עוצמתית של לפחות 7.2 וולט, בעלת 400-500 סיבובים לדקה ומשקל נוח שיאפשר עבודה נוחה לאורך זמן.

3.      דרמל – זהו למעשה מולטיטול אשר כולל בתוכו מספר כלים שימושיי במיוחד. באמצעות הכלי הזה ניתן לבצע לא מעט פעולות שונות, כגון שיוף, ניסור, פילוש, השחזה, גילוף ועוד. מדובר על כלי שימושי במיוחד, שיכול לסייע לכל אחד בכל פעולה נדרשת בבית.

 

4.      מסור גרונג – זהו מסור מומלץ במיוחד אשר מאפשר לבצע חיתוכים גם בזוויות ישות וגם בזוויות אחרות. מדובר על מסור מדויק ביותר, אשר מאפשר לבעליו לייצר רהיטים או לתקן אותם בכוחות עצמו. חשוב לרכוש מסור של חברה מובילה ומוכרת, על מנת להבטיח איכות ללא פשרות.

 

5.      מרסס צבע חשמלי – מאפשר לצבוע את קירות הבית או כל רהיט ופריט שבחרתם, בצורה פשוטה ונוחה. חשוב לבחור מרסס צבע בעל גודל מיכל מספק, על מנת לחסוך את שלב המילוי החוזר שלו.

 

לסיכום, כל אחד חייב להחזיק בבית לפחות מספר כלי עבודה בסיסיים, על מנת להבטיח לעצמו את היכולת לטפל בבית בצורה פשוטה ועצמאית. חשוב לבחור כלי עבודה איכותיים, על מנת לא להתאכזב בעתיד.

עשה זאת בעצמך - כלי עבודה שחייב שיהיו לך

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן