בחירת ארונות פינתיים לבית

מרבית האנשים מכירים היטב את הארונות היותר סטנדרטיים אותם אנו ממקמים בחללי הבית בכדי לאחסן בגדים או פריטים אחרים. אולם, בכל בית ניתן גם למצוא חללים בעלי פינות אותן ניתן לנצל לצרכי אחסון. על מה אנו מדברים? על ארון פינתי. ארונות אלה מתאימים במיוחד לחדרים בעלי פינות ותמיד מומלץ גם להתייעץ עם אנשי מקצוע כמו נגרים או מעצבי פנים באשר לבחירת הארון המתאים לכם ביותר.

ארון פינתי – מהם יתרונותיו?

ארון פינתי יתרונו העיקרי נעוץ בעובדה שבאמצעותו ניתן לנצל היטב פינות בחללי הבית ולמקם בהן ארונות פינתיים. אלה הם ארונות פרקטיים ופונקציונאליים, קל מאוד, נוח ופשוט לאחסן בהם בגדים או פריטים אחרים והכל בצורה מאורגנת ומסודרת.

אם ניקח למשל לדוגמא ארונות קיר, הרי שהם תופסים הרבה מקום במרחב, לעומת זאת, ארון פינתי מאפשר לנצל על הצד הטוב ביותר חללים פנויים בדירה, וכאשר ממקמים את הארון בפינת החדר, הוא מותיר הרבה מאוד מרחב. בנוסף, כיום ניתן למצוא מגוון רב של ארונות בגדים בעיצובים וסגנונות שונים, והם מוסיפים רבות לאווירה השוררת בחדר ולעיצוב הכללי.

ארונות פינתיים ועיצוב בעל מאפיינים מינימליסטיים

כאמור, ללא מעט מאתנו ארונות סטנדרטיים התופסים לא מעט מקום, מה שיוצר צפיפות ועומס בחדר. בנוסף לכך, לא מעט ארונות מהסוג הסטנדרטי מעוצבים בסגנון מאסיבי מידיי. לעומת זאת, כיום ניתן למצוא ארונות פינתיים אותם ממקמים בפינות הבית, בעלי עיצוב מינימליסטי ונקי, ואלה מיועדים במיוחד לחדרי שינה קטנים או חללים שאינם גדולים, בארונות יש מספיק מקום אחסון והם מרשימים  בעיצובם.

ארון פינתי הוא פרקטי ונוח

והיה ותחליטו לרכוש ארון פינתי, תגלו די מהר כי כאשר פותחים אותו, ניתן בקלות להתמצא בכל הנעשה בפנים ולאתר במהירות בגדים. ניתן לשדרג את הארון באמצעות מתלה מיוחד לבגדים, רכישת קולבים ואפילו אפשר להזמין ארון בו מגירה לאחסון נעליים.

ארונות פינתיים – פחות דומיננטיות בחדר

בנוסף לכל הנאמר, ארונות אלה אינם ממוקמים במרכז החדר אלא הרחק בפינה, ולכן ניתן לעצב את החדר בקלות מכיוון שנותר בו די הרבה מקום לאלמנטים נוספים. מכיוון שהארון איננו בעל נוכחות דומיננטית ובולטת יתר על המידה, קל מאוד לשלב בחלל ריהוט נוסף, אלמנטים דקורטיביים, כל זאת מבלי לפגוע בהרמוניה העיצובית.

כיצד מתכננים ארון פינתי?

כאשר אתם פונים לחברה המייצרת מוצרי ריהוט או לנגר פרטי, חשוב שתדגישו בפניהם לאילו צרכים נדרש לכם הארון. אפשר לתכנן אותם כך שיהיה בהם מקום רב לתליית בגדים, לבחור בכמה מגרות שתירצו, לשלב בארון מתקן לאחסון נעליים, וחשוב להתייעץ עם בעלי המקצוע באשר לגוון הארון וחומרי הגלם ממנו הוא עשוי. מחיריהם של הארונות תלויים הן בחומרי הגלם והן בגודלם. יש להתאים את צבע הארון לשאר הגוונים השולטים בחדר, זאת על מנת ליצור הרמוניה והמשכיות ולהימנע מעיצוב מנוכר.

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן