• דף הבית /פרופילי אלומיניום לעצב את פנים החלל בצורה חכמה
   

פרופילי אלומיניום לעצב את פנים החלל בצורה חכמה

בשנים האחרונות עיצוב חללים הפך להיות פופולארי מאוד בבתים רבים, יש כאלה המסתפקים ברצפת פרקט, וילון וטפט כדי לשדרג את החלל, ויש כאלה, אמיצים יוצר, שמוכנים להתנסות בשילובים חדשים ומעניינים בין חומרים מודרניים לטבעיים, ולתוצאות יפיפיות ויוקרתיות, ובמחיר אטרקטיבי
כיצד פרופיל אלומיניום משיג את המטרה? בן פישמן עבודות אלומיניום ועיצוב מייעץ!

למה אלומיניום?


אלומיניום היא מתכת קלת משקל, נוחה לחיתוך, שימוש , עיבוד וצביעה, באמצעות קו מנחה של מתכת אלומיניום בבית, ניתן ליצור מראה יוקרתי ומודרני, ויחד עם זאת חמים ואחיד.
את האלומיניום ניתן לשלב על עמודים תומכים, כמסגרת למקלחונים, סביב חלונות, ידיות לדלתות ולחלונות, פסי תאורה, פרופילים לפרגולות ציפויים למעקה, בתים לתאורת לד ובתחימה של חללים.

היתרון המשמעותי הראשון לעיצוב הבית בפרופיל אלומיניום


בתים רבים בישראל, בנויים באופן כזה, שחלק מהחלל מואר וחלק חשוך, אחד האלמנטים להוספת אור לחלל הוא באמצעות השתקפות כאשר מבצעים שימוש בפרופיל אלומיניום, מרווחים פעמיים, באמצעות שימוש בטכניקת ההשתקפות, שכן החלק המואר מאיר את החלק החשוך בבית, ויותר את הרושם של בית שטוף אור.היתרון המשמעותי השני לעיצוב הבית בפרופיל אלומיניום


הגדלת החלל, באותו אלמנט של השתקפות נוצר הרושם של תחושה אוורירית, קלילה ורחבה, שכן השטח בחלל מוכפל באמצעות ההשתקפות. אשליות אופטיות הללו אהודות מאוד בקרב מעצבים, שכן הן מבצעות, שימוש חכם בחלל, ומעבר ליופי זו אחת הסיבות המרכזיות, שכדאי להיוועץ עם מעצב פנים המומחה בעבודות אלומיניום בטרם כניסה לפרויקט שיפוץ.

מהו פס תאורה מאלומיניום?


פס תאורה מאלומיניום הוא פרופיל אלומיניום, אשר בתוכו מושחלים חוטי ונורות החשמל, הוא מסייע ביצירת מראה אסטטי בחלל, ומוביל תאורה למקומות, שבהם לא היה ניתן ליהנות ממנה מקודם.

אילו שימושים ניתן לצבע עם פס תאורה מאלומיניום?


את השימוש בפסי תאורה ניתן להוסיף בכל נקודה בבית, באמצעותו ניתן להאיר חללים שקטים ולתחם אותם. אם כמסגרות למערכות בידור, מאחורי טלוויזיה, או מערכת הסאונד.
אחד האפקטים היותר יפים , שמוסיפים לבטיחות הבית הוא הוספת פרופיל אלומיניום כפס תאורה בגרם המדרגות, ובין המדרגות.
ליצירת אווירה רומנטית, אינטימית ויוקרתית, לקריאה נעימה ומונעת סנוור ניתן להוסיף פרופיל אלומיניום כתיחום למסגרת המיטה.
לקישוט פינות אוכל וחלי מגורים ניתן כתוספת תאורה על תקרה צפה, כאלמנט דמוי פלורסנט (התוצאה המתקבלת הרבה יותר מעודנת ויוקרתית) הוספת פרופיל אלומיניום כפסי מתאר בסמוך לרצפה ולתקרה, יוצר תחושה צפה, ואשליה של הגבהת החלל, גם בסמוך לתחתית ארונות המטבח נוצא אפקט יוקרתי ומרשים.
עסקים רבים או בעלי חצרות ומרפסות יוכלו להוסיף תאורה לחצרות באמצעות הוספת פרופיל אלומיניום על עמודי הפרגולה.
עלותם של פרופילי אלומיניום לבית אינה יקרה, אבל הרושם וקשת השימושים הרחבה בהם מאפשרת ליצור בית מואר, ששומר על תחושה אינטימית, יוקרתית ואסתטית.
בן פישמן עבודת אלומיניום ומעצב פנים, משלב את שני התחומים בהצלחה, וישמח לייעץ בנושא זה.   

פרופוילי אלומיניום

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן