• דף הבית /איך להתאים חלונות לחלל חדרי הבית?
   

איך להתאים חלונות לחלל חדרי הבית?

לכל חדר יש חלון


ראשית יש להגדיר את השימושים השונים לחדרים בחלל המגורים.
חדרי שינה, המצריכים סביבה שקטה וחשוכה, חדרי המגורים, שבהם מתרכזת רוב הפעילות היומית, חשוב שיהיה כמה שיותר מאוורר ומרווח לרווחת דירי הבית. חדרי הסניטציה והשירות שלנו, שיש להקפיד להשאירם מאווררים, ובד בבד נסתרים מעין הציבור.

על מנת לשמור על סביבה שקטה, נוחה ובטיחותית יש להעדיף להתקין בחדרי הורים וילדים חלונות הזזה קלים ונוחים, המאפשרים אוורור וויסות הפתח והאור, מומלצת תוספת של תריסים בין אם נגללים או קלאסיים להצללה ולוויסות התאורה בכל שעות היום, תריסים משמשים כשכבת בידוד נוספת מפני רעשים, מזג האוויר ולכלכוך. לחדרי ילדים, ניתן לשקול אף רשת המונעת כניסה של יתושים ומזיקים אחרים.


התאמת החלון לשימושים השונים


בחדרי הרחצה והשירות, מומלץ לבחור חלון בעל פתיחה עליונה, וזאת על מנת לשמור על מידה נאותה של אוורור ופרטיות מעין הציבור.
בחלל המגורים המרכזי, קרי הסלון, מומלץ לרכוש חלון בעל פתיחה משולבת, פתיחה על ציר ופתיחה עליונה, לצורך אוורור.
על מנת ליהנות ממיצוי מיטבי של החלל, מומלץ להתקין חלונות הזזה, ולא חלונות עם פתיחה פנימית או חיצונית, שעלולה להיות מסוכנת ולא נוחה.

בחירת הזכוכית


לצורך זאת מומלץ לתאם ייעוץ עם בן פישמן עבודות אלומיניום, בחירת הזכוכית תיעשה בהתאם לניתוח מקום המגורים, בית הנמצא בציר מרכזי בעיר סואנת, גם אם ממוקם בקומה גבוהה, עלול לסבול מרעשים צורמים ומאבק רב, ולכן במקרה זה יש לבחור בזכוכית עבה.
זכוכית מגיע בעובי של בין 3-12 מ"מ, מגיעה במספר שכבות על מנת לאפשר את הבידוד מרעשים ולכלוך.
להתאמת זכוכית יש להתייעץ עם בעל מקצוע מומחה בתחום האלומיניום.אילו סוגי זכוכיות קיימות בשוק.


זכוכית אנטי סאן- מדובר בזכוכית בציפוי גוון, מטרתה היא הפחתת עוצמת אור השמש, מתאימה בעיקר כאשר הוויטרינה או החלון נמצא בכיוון אוויר דרום או מערב.
זכוכית השתקפות- זוהי זכוכית בעלת אפקט המראה, גם  

זכוכית אנטי-סאן - זכוכית בעלת גוון כהה (קיימת  בגוונים שונים) שמפחיתה את עוצמת חדירת קרני השמש
זכוכית השתקפות- נקראת גם רפלקטיבית , זכוכית המכוסה בשכבת מתכת, שמעניקה לה את אלמנט של מראה מבחוץ, היא מאפשרת פרטיות והצללה.
זכוכית טריפלקס ומחוסמת – זכוכית בעלת שלוש שכבות, בטיחותי, ומטרתה למנוע התנפצות של החלון לרסיסים במקרה של סדק או שבר, היא בטיחותית, ומומלצת לכל בית, ובפרט כאשר מתגוררים בבית ילדים קטנים. זכוכית בידוד- מתאימה מאוד כאשר נדרש בידוד מסיבי מרעשי חוץ, הבידוד מתאפשר באמצעות 2 שכבות של זכוכית עם רווח אוויר ביניהם, הבידוד המתקבל הוא תרמי ואקוסטי  

חברת "בן פישמן עבודות אלומיניום" פעולת בשוק משנת 1990, ומבצעת עבודות אלומיניום עם החומרים המתקדמים והמעודכנים ביותר.


התאמת חלונות לחלל הבית

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן