הכנת החדר לתינוק החדש

בואו של ילד חדש לתוך חיינו מרגשת כל פעם מחדש, ומביאה עמה בשורה של התחדשות והרבה אהבה עבור החבר החדש במשפחה. מלבד הציפייה וההשתוקקות לאחוז ברך הנולד, ישנם מספר דברים שצריך לתכנן לפני בואו לעולם.

אחד הדברים הללו הוא הכנת החדר של התינוק עבור בואו, שכן לאחר הלידה אין די זמן לעסוק בכך. התכנון של החדר עבור התינוק יאפשר לכם לא רק להיות ערוכים מבחינה פיזית לקראת בואו, אלא גם להתכונן נפשית עם כל צעד שתיקחו. כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, ישנם כמה דברים שצריך לזכור וליישם לקראת בואו המרגש של ילדכם.

הכנת חדר התינוק – מה חשוב לזכור?

לפני שמגיעה התקופה המיוחלת של חופשת לידה, יש להכין את חדרו של תינוקכם לקראת בואו, כשיש כמה נקודות חשובות במיוחד שיש לשים לב אליהן בתהליך:

1.    גודל חדר התינוק – למרות הרצון לתת לילדכם את כל הטוב שיש, לעתים זה פשוט לא אפשרי בגלל מגבלות כאלו ואחרות. אחת מהן היא גודל חדר השינה שלו שמגדיר את כמו הפריטים שיש להכניס אליו. ישנם מספר פריטים שהם בגדר חובה, כמו ארון בגדים, שידת החתלה, קופסה לצעצועים ועוד ואת כל השאר ניתן להכניס לאחר שווידאתם שהפריטים החיוניים נכנסים לחדר ונשאר חלל עבור היתר.

2.    קירות חדר השינה – הורים רבים רוצים לצבוע מחדש את החדר של תינוקם כדי לחדש את מראהו, אך צריך להיות זהירים בנושא הזה. ראשית כל, עליכם לבחור בצבע או טפט לקיר שאינם מכילים אלרגנים או עופרת שהתינוק עלול לשאוף ולהינזק בגללם. שנית כל, מומלץ לבצע את הצביעה כמה שיותר לפני בואו של התינוק על מנת שאדי הצבע יתנדפו והצבע יתקבע על הקיר בצורה חזקה.

3.    צרכי התינוק – תינוקות צריכים סביבה רגועה, ולכן מומלץ להשתמש בצבעים רכים עבור החדר שלהם. בנוסף לכך, מומלץ להימנע מעיטורים או חפצים שהם בצבעים נועזים או בדוגמאות עמוסות מדי, שכן הן עלולות ליצור אווירה מלחיצה בחדר עבור ההורים וגם הילד. זכרו שילדכם זקוק לסביבה רגועה ככל הניתן, ועם משחקי אור וצבע תוכלו לעשות להשיג זאת עבורו.

4.    תוספות קטנות – בניגוד לריהוט גדול שעלול לתפוס מקום ולהפריע לכם לנוע בחדר, פריטי עיצוב קטנים יכולים לעשות את כל ההבדל בכל הנוגע לעיצוב החדר של תינוקכם. על מנת שהחדר יהיה נעים לשהייה, תוכלו לתלות בו תמונות משפחתיות, אורות מיוחדים מנגנים עבור ילדכם ועיטורי קיר שיהפכו אותו לנעים לשהייה וגם למעוצב באופן שמתאים לתינוקכם. תוכלו לבחור פלטת צבעים שאתם אוהבים ולרכוש פריטים שונים בגוונים שנבחרו כדי ליצור אחידות ומראה מעוצב במיוחד.

עיצוב חדר התינוק מאפשר להפוך ארבע קירות לממלכה קטנה עבור ילדכם, ולא צריך הרבה כדי לעשות זאת. עם מעט מחשבה מקדימה ותכנון, החדר של תינוקכם יהפוך לחמים, נעים וכזה שהוא וגם אתם תאהבו לשהות בו. 

הכנת החדר לתינוק החדש

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן