• דף הבית /התאמת הריהוט המשרדי לריצוף המשרד
   

התאמת ריהוט משרדי לריצוף המשרד

הריהוט תופס חלק חשוב ומרכזי מאד בכל חלל, בין אם בבית הפרטי ובין אם במשרד. ריהוט משרדי מסוגנן יכול "להקפיץ" באופן משמעותי את המרחב כולו ולתרום לאווירה שבו. השוק מציע כיום מגוון רחב של רהיטים המתאימים למשרדים, כאלה המצליחים לספק מענה מושלם לכל צורך ולהשתלב נהדר לצד האלמנטים האחרים שבהם. כדי ליהנות מכל זה, חשוב להתאים בצורה נכונה ריהוט למשרד ולוודא שעושים זאת בעזרת המומחים בתחום (רכישת הריהוט המשרדי בחנויות המתמחות בכך וסיוע של מעצב פנים מקצועי שיעזור בבחירה ובהתאמה). הנה כמה פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון במסגרת התהליך:

בחירה נכונה של ריהוט למשרד מתחילה בצבע

הרהיטים המוצעים כיום מגיעים בצבעים שונים. כשבוחרים ריהוט למשרד חשוב להתייחס הן לצבע הרהיטים עצמם והן לצבע השולט במרחב כולו. לצבע יש כוח רב ויכולת להשפיע על האווירה. צבע בהיר מגדיל את החלל וגורם לתחושה של מרחב ואילו צבע כהה נוטה להקטין חדרים. בחרו רהיטים המשתלבים לצד האלמנטים האחרים, תוך התייחסות לצבעים שלהם. למשל, לרצפה כהה מאד כדאי להתאים ריהוט שהוא בצבעים בהירים כדי שלא ליצור מראה כהה וחשוך מדי. לרצפה בהירה אפשר להתאים רהיטים בגוונים כהים יותר. חשוב גם לזכור שהצבע, כאמור, הוא זה שיוצר את האווירה. לא לפחד לשלב רהיטים בכמה צבעים, ובתנאי שמדובר בצבעים המשתלבים נכון ובאופן הרמוני זה לצד זה וגם לצד הריצוף הקיים. צבעוניות היא לא מילה גסה ולא כדאי לפחד ממנה. היא אמנם לא מתאימה לכל מקום ולכל משרד, אך יכולה להקפיץ באופן משמעותי את המראה כולו ולהוסיף לו לא מעט.

רהיטים כבדים בעיצובם או רהיטים קלילים

מי שמחפש ריהוט משרדי יגלה שהאפשרויות הן רבות מאד. ישנם רהיטים המעוצבים בסגנון כבד יותר וגם מאסיבי, בעוד שרהיטים אחרים קלילים מאד בעיצובם. רהיטים כבדים יתאימו לאלה, המעוניינים בסגנון עיצובי רשמי יותר. למשל, לעורכי דין, לרופאים, לאדריכלים או העוסקים בעיצוב וגם למנהלי חשבונות. אפשר לרכך את הריהוט הכבד בעזרת אלמנטים נוספים, המתבססים על חומרים עדינים כמו זכוכית. ריהוט כבד יתאים מאד למשרדים שבהם הרצפה היא רצפת פרקט מעץ טבעי או למינציה. ריהוט קליל למשרד יתאים לכל אלה המעוניינים במראה פשוט וזורם יותר. במראה קליל ופחות רשמי, כזה המשווה למקום תחושת נינוחות וחופש. אפשר לשלב בין ריהוט כבד לריהוט קליל אך מומלץ לעשות זאת אך ורק בעזרת בעלי מקצוע, שכן מדובר במשימה מאתגרת מאד המצריכה התייחסות לחומרים, לסגנון העיצובי הכולל וגם לצרכים הקיימים. 

ריהוט משרדי

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן