• דף הבית /יתרונות עיצוב חדר הילדים באמצעות פרקט
   

יתרונות עיצוב חדר הילדים באמצעות פרקט

רצפת הבית הינה חשובה מאוד ממספר בחינות. לרוב, בוחרים אנשים ריצוף רגיל, שאולי איכשהו אפשר לשלב עם שאר הבית, ואז מסתירים אותו עם שטיח או כל דבר אחר. נוסף לכך, ריצוף רגיל הוא קשה לטיפול, קשה לאחזקה ומאוד פגיע, והטיפול בו גם יקר. פתרון טוב מאוד שמונע מכם סיבוכים עם המון דברים, הוא התקנת פרקט שמיוחד לעיצוב הבית שלכם. לפרקט יתרונות רבים, ובתים רבים בישראל כבר עברו לשימוש בפרקט.

יתרון בפרקט

היתרונות של הפרקט על פני ריצוף רגיל הם רבים, להלן מספר יתרונות כלליים:

·         שומר על בידוד מחום וקור – הריצוף הרגיל בדרך כלל עשוי מאבן כלשהי. אבן היא מבודד מאוד רע מפני טמפרטורות חמות או קרות, והיא סופגת חום בקלות רבה. נסו לחמם כפית תחת אש, תוך שניות ספורות היא תתחמם מהר מאוד אך לא לזמן ארוך, אותו אפקט בא לידי ביטוי בריצוף רגיל. לעומת זאת, פרקט נועד לבידוד בין הטמפרטורות והוא מצוין לשמירה על חום בחורף, ועל קור בקיץ.

·         מונע החלקה – פרקט עשוי לרוב מחומר מחוספס, כזה שאנו לא מרגישים, אך מונע החלקה בצורה יעילה.

·         בכל עיצוב שתרצו – פרקטים באים בעיצובים שונים, הם יכולים להראות כמו עץ, כמו ריצוף, או כמו מגרש מרוצים לילדים, בחרו את הסגנון המתאים לכם.

יתרונות עיצוב רצפת חדר ילדים באמצעות פרקט

·         שומר על טמפרטורת החדר – ילדים הינם רגישים לקור וחום ונוטים לחלות יותר ממבוגרים. לילדים יש נטייה לשחק על הרצפה, מכיוון שהשטיח לא תמיד נוח, לכן על מנת לפתור את הבעיה הזאת, הפרקט מציע פתרון מיוחד לילדים ולהורים ביחד.

·         קל לנקות – לרוב קורה שילדים מלכלכים בקלות את הרצפה, בין אם הם מציירים עליה, או שנשפך להם האוכל במקרה. שימו לב כי ישנה אפשרות לנקות את הרצפה בקלות כשמדובר ברצפת פרקט.

·         שלל עיצובים – ילדים לא יתנו לאף אחד לפגוע בדמיון שלהם וברצון שלהם לעיצוב שהם רוצים, ולכן הפרקטים מעוצבים בצורה כזאת שגם תתאים לילדים, ולא תיצור מהבית מגרש דיסני.

כיצד לעצב את חדר הילדים באמצעות פרקט?

בחרו גוון שהילדים אוהבים, הם לא יביאו לכם שקט עד שלא תביאו להם את מה שהם רוצים. ישנם דברים שצריך לשים להם סוף, אך ילד שלא מרוצה מעיצוב החדר שלו, לא ישמח כל כך לחזור לחדר. בחרו סגנון שישמור עליהם מפני החלקה וטמפרטורות קיצוניות, חשוב מאוד לשלב את זה ביחד עם הרצון של הילד. אנו ממליצים לקחת ייעוץ עם מומחים, לשים להם את התנאים שלכם, והם כבר יראו לכם את מה שמתאים, ככה שהילד לא יתאכזב לשווא במידה ובחר בפרקט שלא מתאים.

זכרו לשלב את הרצון של הילדים עם הרצון שלכם, בחרו פרקט לחדר ילדים שישתלב גם עם שאר הבית, או שנסו להתפשר עד שהילדים יגדלו, הרי התקופה היא לא נצחית, עשו למענם את המרב.

 

עיצוב חדר הילדים באמצעות פרקט

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן