• דף הבית /עיצוב המטבח – כך תעשו זאת בצורה חכמה
   

עיצוב המטבח – כך תעשו זאת בצורה חכמה

אין ספק שהחלק החשוב ביותר בכל בית זה המטבח וזאת למרות שאולי אתם מבלים דווקא שעות ארוכות בסלון מול הטלוויזיה. העניין הוא שהמטבח זה המקום שבו אתם רוקחים את המטעמים שלכם ובסופו של דבר מה שמחבר ביניכם ויוצר את המשפחה שאתם זה, בין היתר, האוכל שאתם אוכלים. לכן ברור מדוע אתם רוצים שיהיה לכם מטבח מקסים וכדאי לדעת שהדבר החשוב ביותר הוא לשלב בין עיצוב המטבח ובין הפרקטיות שלו. לכן בן פישמן מעצם פנים הוא איש מקצוע שכדאי לכם להתייעץ איתו או פשוט להזמין ממנו שירות מוביל בתחום כי הוא מגיע עם שנים רבות של ניסיון והבנה בענף הזה.

שילובי צבעים, טקסטורות וחומרים

יש לא מעט פרטים שצריך לשים לב אליהם כשרוצים לעצב בצורה נכונה את המטבח שלכם והדבר הראשון זו כמובן שאלה החומרים. האם אתם רוצים לשלב במטבח שלכם ארוחות ומשטחי עבודה מעץ מלא? או שאולי דווקא MDF, כלומר נסורת דקה, זו הבחירה הנכונה עבורכם? בנוסף לכך, האם אתם רוצים לשלב אלמנטים כמו אי נייד או נייח באמצע המטבח? והאם אתם רוצים שמשטח העבודה שלכם יהיה עשוי משיש או מחומרים אחרים? מבחינת הצבעים כדאי לקחת בחשבון לא רק את הצבעים שיכולים להשתלב טוב אחד עם השני בתוך המטבח עצמו, כי מה עם השילוב עם שאר הבית? אסור לשכוח שעיצוב של מטבח זה משהו שישפיע על האווירה בבית כולו ולכן צריכה להיות זרימה בין הצבעים של עיצוב הבית ובין הצבעים של עיצוב המטבח. בנוסף לכל אלה, עיצוב של מטבח, בין אם הוא נעשה על ידי בן פישמן מעצב פנים ובין אם הוא נעשה על ידי כל מעצב מקצועי אחר צריך לכלול גם אינסטלציה, חשמל ומים. לכן חשוב כל כך לתכנן את הדברים מראש כי רק בצורה כזאת תוכלו למזער את הטעויות למינימום האפשרי. נסו לחשוב האם יש לכם גם צרכים אישיים מהמטבח, כמו לדוגמה, האם אתם מעדיפים שכל הארונות יהיו נמוכים או גבוהים ביחד לסטנדרט המקובל?

החליטו מראש כמה תרצו להשקיע

עוד דבר שיוכל לעזור לכם בכל מה שקשור לתכנון העיצוב של המטבח החדש שלכם, זו כמובן שאלת התקציב. האם יש מגבלת תקציב? כמה אתם מוכנים להשקיע? האם אתם רוצים שיהיו אלמנטים מאוד מודרניים במטבח כמו שולחן שאפשר גם להטעין עליו את הטלפון הניידים או מכשירים אחרים? קחו בחשבון את הנתונים הללו ותראו שכך גם יהיה לכם קל יותר לא לחרוג מהתקציב שעליו החלטתם מראש. עיצוב של מטבח חדש זו חוויה נפלאה ושווה להשקיע בכל הפרטים האלה כי זה ישפיע על חווית הבישול שלכם במקום. אין סיבה להתעלם מכל הפרטים החשובים של עיצוב המטבח כי המטרה היא כמובן ליצור חלל שיהיה לכם כמה שיותר נעים לבשל בו שעות.

 

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן