• דף הבית /פרזול דלתות פנים – מה זה כולל?
   

אם אתם מחפשים דלתות פנים לביתכם, לבטח נתקלתם במונח פרזול, ואולי אתם תוהים ביניכם ובין עצמכם מה משמעות המונח, ומה זה אומר לגביכם בתהליך בחירת הדלת. ובכן, פרזול הוא מונח גג המתייחס לרכיבי עיצוב מתכתיים המשמשים כרכיבים פונקציונליים בפריטי עיצוב גדולים יותר. כך למשל, בהזמנת דלת פנים, פרזול הדלת יכלול את פתח המנעול, את הידית, את הצירים, את המנעול עצמו ואת מעצור הדלת. בהזמנת דלתות מעוצבות, תוכלו לשלב רכיבי מתכת נוספים כדוגמת פסי ניקל הנמתחים לאורך או לרוחב הדלת, אם כי רכיבים מתכתיים אלה הם אינם רכיבים פרזול, שכן אין להם כל תפקיד פונקציונלי, והם משמשים לעיצוב הדלת בלבד.

אפשרות החלפת צירים לצירי ספר או צירים נסתרים, בתוספת עלות

באולם התצוגה של דלתות שערי ברכה, תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מוצרי פרזול לדלתות מעוצבות ולדלתות פנים בסיסיות, ולבחור את הפרזול המועדף עליכם עבור כל דגם דלת שתזמינו. ככלל, צירי הדלת מגיעים עם הדלת כחלק מהדגם הנבחר, אם כי בהחלט ישנה אפשרות לבחור בצירים מסוג אחר, אם תהיו מוכנים להשקיע את תוספת המחיר הכרוכה בכך. בהיבט הידית, תוכלו לבחור את עיצוב הידית המועדף עליכם, מתוך מבחר גדול של ידיות שיוצגו בפניכם בדרך כלל על גבי סטנד מסתובב באולם התצוגה.

החלפת פתחי מנעול ומעצורי דלת

פתחי המנעול הם בדרך כלל סטנדרטיים, אך גם במקרה זה, בפניכם פתוחות כל האפשרויות ואם תהיו מוכנים להשקיע את הכסף הנדרש בשדרוג פתחי המנעול, תוכלו לעשות גם את זה. מעצורי הדלת אף הם מגיעים בתצורה סטנדרטית עם הדבקה לרצפה במיקום הנדרש, ומערכת מגנט התופסת את הדלת במקומה ומונעת ממנה לנוע אחורה. יחד עם זאת, ישנם מעצורים מתוחכמים יותר, ובהם גם מעצורים קפיציים המותקנים לקיר ולא לרצפה, אם כי גם בהיבט זה עליכם לקחת בחשבון תוספת עלות.

מנעול דלת מסורתי מול מנעול מגנטי + נעילה מובנת

בהיבט של מנעול הדלת, תוכלו לבחור בין מנעול בריח רגיל ובין מנעול מגנטי. המנעול המגנטי מבוסס על מגנט המותקן במנעול הדלת ובצד המשקוף, כך שכאשר סוגרים את הדלת, היא נותרת סגורה באמצעות כוח החיבור שבין המגנטים. המנעול הבסיסי לעומת זאת, מבוסס על אותה לשונית מסורתית שנכנסת למגרעת במשקוף הדלת ומחזיקה אותה סגורה במקומה. כמו כן, תוכלו לבחור בין מנעול פתוח המאפשר פתיחה ונעילה של הדלת באמצעות מפתח, או במנעול מובנה שמאפשר סגירה ופתיחה של הדלת מצידו הפנימי של החדר (אם אתם חוששים ממצב של נעילה בתוך החדר, אין מה לחשוש, שכן למנעולים אלה ישנה אפשרות פתיחה גם מבחוץ, על ידי סיבוב ראש המנעול באמצעות מטבע קטן).

האפשרויות הן רבות, אך לכל אפשרות ישנו תג מחיר

בבחירת רכיבי הפרזול תוכלו לבחור גם את סוג המתכת ואת צבעה, אם כי כל שינוי מרכיבי הפרזול הבסיסיים, יהיה כרוך בתוספת עלות, שיכולה להצטבר לסכומים משמעותיים כאשר מדובר על מספר רב של דלתות פנים.

פרזול דלתות פנים

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן