27

Jun

עיצוב החצר

מחפשים דרך לעצב מחדש או לשדרג את החצר שלכם? נכנסת לבית חדש ואתם רוצים לתכנן חצר, כזו שתוסיף צבע וגם אווירה נעימה? אם כן, הנה כמה דרכים, בשיטת עשה זאת בעצמך, לעצב את החצר.

השתמשו בקופסאות שימורים כאדניות

מחזור, במסגרת עיצוב החצר, הוא הדרך הטובה ביותר כיום להתמודד עם המשימה המאתגרת הזו. לא פשוט לעצב את החצר, את הגינה לבד, אך זה עדיין קל יותר לעומת מסחר בנפט. אחת הדרכים לעשות זאת היא לנצל את הקיים, כמו קופסאות שימורים, ולהפוך אותן לאדניות יפהפיות. אפשר לצבוע אותן, להדביק עליהן אלמנטים קישוטיים שונים או לעטוף אותן בנייר צבעוני מיוחד. בשלב הבא יש לנקב בהם שני חורים ולתלות אותם על הקיר או על משטח כלשהו הצמוד אליו. לא  לשכוח לנקב גם חור בתחתית שלהן וכמובן להכניס את השתילים יחד עם כמות האדמה הנדרשת.

הוסיפו ספסל מגזעי עץ שונים

דרך נוספת לשדרג ולעצב את החצר שלכם היא על ידי הוספת ספסל מגזעי עץ מסוגים שונים. עיצוב החצר באופן זה יאפשר לכם להפוך אותה גם לשימושית הרבה יותר. הדבר יצריך מכם קצת זמן כדי לאתר את גזעי העץ השונים, אולם מהרגע שמצאתם אותם הדרך קלה ומהירה. איך עושים את זה? קבעו שני גזעים עבים של עץ אל הקרקע והניחו עליהם משטח עץ ישר ורחב מספיק, כזה שאפשר לשלב עליו. וודאו ששני הגזעים באותו הגובה ואם אתם רוצים, צבעו אותם בצבעים שונים. אפשרות אחרת היא להשאיר את הגזעים ואת המשטח כפי שהם, טבעיים לחלוטין.

הכינו בריכת נוי בחצר

חולמים על בריכת נוח בחצר שלכם? את החלום הזה תוכלו להפוך למציאות בכמה צעדים פשוטים ומבלי שתצטרכו להוציא על כך יותר מדי כסף. כל מה שאתם צריכים הוא קופסה מלבנית העשויה מפלסטיק חזק ועמיד, חלוקי נחל יפים וגם כמה לבנים. חפרו חור בעזרת כלי גינון בעומק הקופסה והכניסו אותה לתוכו. את המסגרת של הקופסה הדקו היטב אל הקרקע באמצעות הלבנים, שאותם יש להניח ישירות עליה. הכניסו מים וגם חלוקי נחל והנה – קיבלתם בריכת נוי מקסימה. תוכלו גם להכניס פנימה כמה צמחי מים שיוסיפו ירוק והרבה מאד יופי.

ערוגה מסוגננת מבלוקים

במקום להכין ערוגה רגילה, הכינו ערוגה מבלוקים ושתלו בה צמחים מסוגים שונים. הבלוקים משמשים כחומר גלם מושלם שאיתו תוכלו לבנות ערוגה בסגנונות שונים, אדניות בגדלים שונים המשתלבות נהדר בה ועוד. אפשר ליצור כמעין ריבועים קטנים שבכל אחד שותלים צמח אחר או ערוגה אחת גדולה עם מספר שתילים. האפשרויות הן רבות והן תלויות במידת היצירתיות שלכם, בכלי הגינון שברשותכם וגם בסוג הצמחייה שאתם רוצים לשלב בגינה החדשה שלכם. הניחו לעצמכם להיסחף, תנו לרעיונות לזרום ונצלו את ההזדמנות להיות כמה שיותר יצירתיים.

רכשו בית עץ איכותי לילדים

בית עץ איכותי לילדים ישדרג לכם את הגינה משמעותית. בשנים האחרונות המון אנשים רוכשים לבית שלהם בתי עץ כדי שהילדים ישחקו בבית וישארו קרוב.
בנוסף, בתי העץ ישדרגו לכם את הגינה ויתנו לכם הרגשה יוקרתית.

 

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן