חידוש רהיטים

עץ הוא חומר גלם דקורטיבי ואיכותי, אך יש לו גם חסרונות

העץ הוא אחד מחומרי הגלם העתיקים ביותר בהם נעזר האדם בשביל לייצר כלים ורהיטים, וגם כיום הוא ממשיך להוות חומר גלם מרכזי ברהיטים שממלאים את הבתים של כל אחד ואחד מאתנו. היתרונות של העץ הם רבים – מדובר בחומר חזק ובעיקר מאוד יפה ודקורטיבי, שיכול להתאים לכמעט כל סוג של עיצוב וקל מאוד לעצב ולשחק איתו כך שהוא יתאים לסגנונות שונים של צבע ושל צורה בכל חדר בבית. עם זאת, החסרונות הבולטים של העץ הם השחיקה והדהייה של חומר הגלם הזה, ולכן רהיטים עשויים עץ צריך לחדש.

על חסרונות העץ נתגבר כשנבצע חידוש רהיטים איכותי ותקופתי

במקום לזרוק את רהיטי העץ שלנו, אנחנו יכולים לבצע באופן תקופתי חידוש רהיטים שישאיר את מראה הרהיטים שלנו איכותי וישמור על יציבותם, עמידותם והדקורטיביות שלהם לאורך זמן. חידוש רהיטים הוא תהליך שמתבצע עם ניקוי יסודי של שטחי העץ, שיוף שלהם וצביעה מחודשת שלהם (לעתים קרובות גם עם לכה). לעתים חידוש הרהיטים יכלול גם שינוי מסוים שנבצע ברהיט, ובמקרים אחרים מדובר רק בתהליך שימור של רהיט קיים. כשאנחנו מבצעים את חידוש הרהיטים בצורה קבועה אנחנו שומרים על רהיטי העץ שלנו לאורך זמן – אבל ניתן להשיג מכך גם מטרה עיצובית נוספת.

רהיטים מחודשים נותנים לנו מראה איכותי ומבוקש – מראה הווינטג'

 

וינטג' הוא, בפירוש די פשוט, מראה מיושן וארכאי שחוזר לאופנה לאחר שנים מספר. כיום, תרבות הווינטג' היא תרבות ענפה ורהיטים איכותיים וחזקים במראה "ישן" או מיושן הם מצרך מבוקש במיוחד. למען האמת, חברות רהיטים עושות מאמצים רבים בכדי ליצור רהיטים חדשים במראה וינטג' אותנטי ככל הניתן. כשאנחנו מבצעים חידוש רהיטים, אנחנו למעשה מבצעים עיצוב וינטג' בבית שלנו בצורה האותנטית ביותר. ניתן לשמור על רהיטי עץ איכותיים, עמידים ושמישים לאורך זמן רב מאוד כשאנחנו מחדשים אותם, ובאמצעות שימוש חכם בלכה ובצבעי עץ אנחנו יכולים לתת לרהיטים המחודשים שלנו את מראה הווינטג' המבוקש כל כך במאמץ קטן מאוד.

  • שדרוג רהיטים - קמן, עיצוב הבית ולייף סטייל

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן