עיצוב וריהוט הגינה

ממה מורכב עיצוב איכותי של הגינה שלנו, מקצה לקצה?

בכל בית שבו יש גינה, אפשר להיות בטוחים שהגינה הופכת לשטח המועדף על בני הבית לבילוי הזמן הפנוי ולאירוח חברים קרובים ומשפחה. הסיבה לכך היא פשוטה – גינה קל מאוד להפוך לשטח יפה ומעוצב, אם עושים כמה בחירות פשוטות ונכונות בעיצוב שלה. עיצוב הגינה שלנו מושפע מכמה וכמה פרמטרים, שכוללים את החלק הצומח והטבעי של הגינה, העיצוב המשלים של ריצוף, דק וקירות, והבחירות העיצוביות של ריהוט ומכשור חשמלי בגינה שלנו.

כיצד נבחר ריהוט גינה בצורה איכותית שתהפוך את הגינה שלנו לשטח נעים וידידותי?

אם אנחנו מתייחסים לגינה שלנו (כמו שאנחנו צריכים להתייחס אליה) כשטח עם תפקיד מהותי משלו בבית שלנו, אנחנו צריכים לבחור עבורה את הרהיטים הנכונים ביותר למטרה שלנו ממנה מצד אחד, ומצד שני לבחור אותם בצורה מעוצבת ויפה. אחת הבחירות הקלאסיות והברורות ביותר של רהיטי גינה היא רהיטי עץ – שכן השטח הטבעי של הגינה מתאים כמעט תמיד לרהיטי עץ, במיוחד אם אנחנו כוללים בגינה שלנו דק עץ. עם זאת, אם אנחנו בוחרים באפשרויות של מרצפות או של בטון מוחלק בגינה שלנו, בהחלט ניתן לבחור בריהוט גינה מתכתי ודקורטיבי. מבחינה פרקטית, אנחנו צריכים לזכור - ריהוט גן צריך להיות גם מתאים לעמידה בתנאי מזג אוויר של שטח חיצוני.

אסור לנו לשכוח שהגינה שלנו יכולה להיות איכותית ככל שנשקיע בצמחייה ובטיפוח שלה

 

הגינה שלנו היא שונה משאר חדרי הבית, משום שהיא מושפעת במידה הרבה ביותר לא מהרהיטים שבה או הריצוף שלה, אלא בראש ובראשונה מהצומח והטבעי שבה. לכן אחד הדברים החשובים ביותר, בהנחה שבחרנו בצמחייה שמתאימה לגינה שלנו ומחמיאה לה, הוא לדאוג לתחזוקה איכותית של הצמחייה בגינה שלנו ולגינון איכותי. תחזוקת הצמחים בעיצוב הגינה כוללת השקיה ודישון איכותיים על בסיס קבוע, בעוד שירות איכותי של גינון מאפשר לנו לשמור על הגינה שלנו דקורטיבית ומבוקרת לאורך כל ימות השנה. גינון איכותי יכול להפוך את צמחיית הגינה שלנו לעבודת אומנות של ממש – וכל מה שנדרש מאתנו לעשות הוא לפנות לשירות איכותי בתחום הגינון ותחזוקת הגינות.

  • עיצוב גינה -קמן עיצוב הבית ולייף סטייל

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן