• דף הבית /עיצוב פנים בסגנון וינטג' – לתת לבית טאץ' של רטרו
   

עיצוב פנים בסגנון וינטג' – לתת לבית טאץ' של רטרו

ההחלטה שרוצים להשקיע קצת בעיצוב הבית, בין אם מדובר על בית חדש שזה עתה אתם נכנסים לגור בו ובין אם מדובר על הדירה שבה אתם גרים מזה שנים, זו החלטה מורכבת. אם אתם עוסקים בעיצוב פנים, כמו בן פישמן מעצב פנים, הרי שאתם מכירים את התחום ויודעים באיזה אלמנטים כדאי לכם להשתמש. לעומת זאת, אם אתם חדשים בתחום הזה ואם אין לכם מושג איך תוכלו ליצור בית מעוצב ויפה, כדאי שתתחילו, לפני הכול, לחשוב על הסגנון. אם תמיד רציתם שיהיה לכם בית שמעוצב סגנון רטרו ואם אתם רוצים לשלב כמה אלמנטים של וינטג', כדאי שתדעו שזה אפשרי, אז למה אתם מחכים? זה לא אומר שאתם צריכים לעבור לגור בבית שהוא באמת ישן כי אפילו דירות חדשות מהקבלן אתם יכולים לעצב בדיוק בסגנון שעליו אתם חולמים.

האלמנטים הקטנים שיעשו את השינוי הגדול

חשוב להבין שבכל מה שנוגע לסגנון עיצוב וינטג' ויצירת אווירת רטרו יש כמה פרטים חשובים. ראשית, חשוב לבחור את הצבעים המתאימים ולרוב מדובר על צבעים כהים יותר ולא על שימוש בצבעים מודרניים כמו אפור, לבן ואלמנטים מתכתיים שונים. בנוסף לכך, בדרך כלל בכל מה שקשור לרטרו, על פי בן פישמן מעצב פנים, אנחנו יכולים גם לראות שנעשה שימוש בלא מעט אלמנטים שונים של עץ. זה אומר שתוכלו לשלב עץ מלא בגינה, לבנות פרגולה מעץ או לשלב עץ מסוגים שונים גם בתוך הבית עצמו. כל הפרטים האלה ייצרו בסופו של דבר את האווירה שלה אתם מייחלים, אז למה לא? לעצב את הבית שלכם בדיוק כמו שתמיד רציתם זה לא בשמיים ואין ספק שאווירת רטרו יכולה גם להיראות חמימה ביותר בימינו וזה מומלץ בחום.

האם כדאי לעשות את זה בכוחות עצמכם?

האמת היא, שאם אתם לא מבינים בתחום העיצוב ואם עוד לא יצא לכם להתמודד עם משימות עיצוב שונות לבד, לא בטוח שכדאי להתחיל עכשיו. העניין הוא שכדי לעצב נכון, בין אם זה בסגנון רטרו ובין אם זה בכל סגנון אחר, צריך הרבה מעבר ל"עין טובה" או גישה. צריך להכיר את הפטנטים הקיימים ואת הטריקים הקטנים שיוכלו ליצור את השינוי הגדול. לכן מאוד מומלץ לפנות לאנשי מקצוע כמו בן פישמן מעצב פנים כי כאשר מעצב פנים אמון על העיצוב הדברים נראים אחרת. אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לוותר על הטוב ביותר עבור הבית שלכם ואתם תראו שעם מעצב פנים מומחה הכול יהיה מוצלח יותר. עיצוב רטרו, כמו כל סגנון אחר של עיצוב, דורש גם את בחירת החומרים המתאימים ואת התאמת הצבעים המושלמת ולכן עדיף שאיש מקצוע יוביל יעשה את זה בשבילכם.

 

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן