עיצוב חדרי תינוקות

טפטים לחדרי תינוקות

עיצוב חדרי תינוקות הוא משימה קשה מכפי שנהוג לחשוב. התפקיד של ההורים הוא לדאוג לעיצוב באווירה נעימה, שיתכתב עם חלקים אחרים בבית וגם יעזור לשמור על הניקיון וההייגינה. עיצוב מן הסוג הזה יכול לבוא לידי ביטוי בחיפוי קירות. באמצעות טפטים לדוגמא ניתן להשיג שורה ארוכה של יתרונות ולשנות לחלוטין את האופי של חדרי התינוקות.

ראשית, הדבקת טפט לחדר תינוקות היא טרנד בינלאומי המאומץ על ידי הורים רבים. טפטים לא דורשים השקעה כספית גדולה ואין צורך בשיפוץ כללי על מנת להשתמש בהם בחדרי תינוקות. שנית, קיים מגוון עצום של טפטים וכל הורה יכול לבחור את פתרון החיפוי המתאים עבורו. טפטים הם דרך ייחודית ומקורית לעצב את חדרי התינוקות, או לחילופין להפוך אותם מחדרי תינוקות לחדרי ילדים, בני נוער וצעירים.

איך כדאי לעצב את החדר לקראת בואו של התינוק החדש?

הורים שרוצים לנצל את היתרונות של טפטים ולעצב את החדר לקראת בואו של התינוק החדש יכולים לשמור על מספר כללי מפתח. הכלל החשוב ביותר הוא להימנע מעומס צבעים או גוונים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, ספקטרום רחב של צבעי טפטים בחדרי שינה לא תמיד יוצר מראה אחיד ורצוי. כלל נוסף הוא להתייעץ עם אנשי מקצוע ולשאוב השראה מתוך קטלוג קיים. ניתן לעשות זאת באמצעות אתרי האינטרנט העוסקים בתחום של עיצוב פנים, בעזרת ביקור באולמות תצוגה וגם על פי המלצות של חברים ובני משפחה.

השלב הבא בארגון חדר תינוקות הוא המרכיבים והריהוט הבסיסי כמו: מיטת תינוק, לול משחקים ושידת החתלה. גם ריהוט החדר יכול להיות בצבעים בהירים ועדינים ומול הניקיון של החדר - האביזרים המשלימים כמו מצעים למיטת התינוק, מתלה לחיתולים, אביזרי המשחק, שמיכת הפעילות וכדומה יתנו את הצבעים הנועזים והחיים לחדר.

 

אין דרך אחת לעצב חדרי תינוקות ויש הרבה מקום לביטוי אישי. הורים צריכים לבחור סגנון עיצוב שמתאים לאווירה הכללית, לצרכים שלהם ולגובה התקציב. את רוב היתרונות ניתן להשיג פריטים מינימליסטיים אך מושקעים. 

  • עיצוב חדר תינוקות - קמן עיצוב הבית

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן