עיצוב הבית

כאן יש לכתוב מספר שורות אודות המאמרים שיופיעו בעמוד

עיצוב חדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים

חדרי הילדים של היום, שונים בתכלית מחדרי הילדים שאנו מכירים מילדותנו. עיצוב חדר ילדים הוא מלאכה מכובדת הדורשת תכנון מקיף, זמן פנוי והרבה יצירתיות. אז איך בכל זאת עושים זאת מבלי לשבור קופות חיסכון?

קרא עוד

עיצוב מטבחים וסביבת עבודה במטבח

עיצוב מטבחים וסביבת עבודה במטבח

המטבח של הבית שלנו הוא אחד החלקים החשובים ביותר בבית שלנו, משום שמדובר באחד החדרים הבודדים בבית שלנו שלכל אחד מאנשי הבית יש נגיעה אליו והוא מבלה בו זמן לא מועט. יתרה מכך, לעתים קרובות המטבח הוא החלק היחיד של הבית שבו כל בני הבית נמצאים יחד. לכן חשוב מאוד לעצב את המטבח שלנו בקפידה

קרא עוד

איך יוצרים סביבת עבודה בייתית?

איך יוצרים סביבת עבודה בייתית?

עבודה בבית היא משימה לא פשוטה כמו שמי שלא התנסה בה עשוי לחשוב. מצד אחד, אי אפשר להתכחש ליתרונות העבודה מהבית, שהיא נוחה וגמישה מבחינת שעות ותכנון יום ומאפשרת לנו לעבוד בתנאים ובצורה שמתאימה לנו. מצד שני, הבית שלנו מלא גירויים והסחות דעת ולא כל אחד יכול לעבוד בצורה מוצלחת מהבית.

קרא עוד

עיצוב חדרי תינוקות

עיצוב חדרי תינוקות

אין דרך אחת לעצב חדרי תינוקות ויש הרבה מקום לביטוי אישי. הורים צריכים לבחור סגנון עיצוב שמתאים לאווירה הכללית, לצרכים שלהם ולגובה התקציב

קרא עוד

אודותינו

לפעמים כל מה שצריך לשים לב אליו הוא הפרט הקטן שיוצר שינוי גדול. כשמדברים על עיצוב, המפתח הוא בפרטים, קטנים כגדולים הם אלו שיישרו אווירה, יכניסו פן עיצובי ושיקי ויהפכו כל חלל לעולם ומלאו. אנחנו החלטנו להביא לכם את הבשורה בעולם העיצוב והאדריכלות, אחרי ניסיון וידע שצברנו במשך שנים רבות. אנו שמחים לשתף אתכם בפרויקט הזה. פרויקט קמן למען כולם.

פרטיי יצירת קשר

רוצים לפרסם מאמר איכותי ורלוונטי

לעיצוב הבית פנים וחוץ ? 

ליצירת קשר  - לחצו כאן